! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Hotel Hartman, Olešnice v Orlických horách

Olešnice v Orlických horách 241, Olešnice v Orlických horách, 51783

od 700 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 800 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Jedná se o rozsáhlý horský areál na samotě poblíž Olešnice v Orlických horách, obklopený hlubokými lesy. Je zde pro Vás připraveno 10 pokojů s vlastní nádhernou koupelnou, satelitním zařízením a televizí, internetem, sejfem. Některé pokoje mají vlastní balkony. V hotelu je zabudován kvalitní požární systém a zabezpečovací zařízení. V přízemí je restaurace s barem, malý salónek a velký konferenční sál s krbem a multikinem, lyžárna a aula. Z terasy restaurace můžete vychutnávat pohled do údolí. V suterénu je bazén 5x10m s masážemi, protiproudem, vzduchovým hřibem a vodopádem. Dále je zde vířivka, finská sauna, masáže, fitko a tělocvična. Hotel má bezbariérový přístup s výtahem a s jedním bezbariérovým pokojem. Celý hotel je vytápěn tepelnými čerpadly. Vedle hlavní budovy má areál ještě 3 apartmánové domky. V těsném okolí hotelu jsou čtyři vleky, dvoukotvový, poma a dva dětské. Sjezdovka má převýšení 105m a délku 525m.  Hotel je orientován na seniory, rodiny s dětmi, sportovce i pro hosty, kteří si chtějí odpočinout. Veliké rehabilitační zázemí umožní rekondiční pobyty. Najdou zde místo lidé, kteří vyhledávají klid, což jim Orlické hory a okolí hotelu zaručují. Mohou zde být pořádány svatby, klubovní a firemní večírky, jazykové a rekvalifikační kursy. V okolí je velké množství cyklostezek, v zimním období lyžařských stop. Hluboké lesy jsou rájem pro houbaření. Okolní hrady a zámky, největší opevnění z 2.světové války - uvítají milovníci historie. Hotel může sloužit i jako zázemí pro výlety do pískovcových skal, vodní přehrada Rozkoš je předurčena pro vodní sporty. U hotelu je kamerami hlídané parkoviště, je zde kolárna s lyžárnou včetně půjčovny kol a lyží. 1 km od hotelu je přechod do Polska i pro osobní automobily. Na polské straně je několik lázeňských městeček a aquapark.

Další informace

Jedná se o rozsáhlý horský areál na samotě poblíž Olešnice v Orlických horách, obklopený hlubokými lesy. Je zde pro Vás připraveno 10 pokojů s vlastní nádhernou koupelnou, satelitním zařízením a televizí, internetem, sejfem. Některé pokoje mají vlastní balkony. V hotelu je zabudován kvalitní požární systém a zabezpečovací zařízení. V přízemí je restaurace s barem, malý salónek a velký konferenční sál s krbem a multikinem, lyžárna a aula. Z terasy restaurace můžete vychutnávat pohled do údolí. V suterénu je bazén 5x10m s masážemi, protiproudem, vzduchovým hřibem a vodopádem. Dále je zde vířivka, finská sauna, masáže, fitko a tělocvična. Hotel má bezbariérový přístup s výtahem a s jedním bezbariérovým pokojem. Celý hotel je vytápěn tepelnými čerpadly. Vedle hlavní budovy má areál ještě 3 apartmánové domky. V těsném okolí hotelu jsou čtyři vleky, dvoukotvový, poma a dva dětské. Sjezdovka má převýšení 105m a délku 525m.  Hotel je orientován na seniory, rodiny s dětmi, sportovce i pro hosty, kteří si chtějí odpočinout. Veliké rehabilitační zázemí umožní rekondiční pobyty. Najdou zde místo lidé, kteří vyhledávají klid, což jim Orlické hory a okolí hotelu zaručují. Mohou zde být pořádány svatby, klubovní a firemní večírky, jazykové a rekvalifikační kursy. V okolí je velké množství cyklostezek, v zimním období lyžařských stop. Hluboké lesy jsou rájem pro houbaření. Okolní hrady a zámky, největší opevnění z 2.světové války - uvítají milovníci historie. Hotel může sloužit i jako zázemí pro výlety do pískovcových skal, vodní přehrada Rozkoš je předurčena pro vodní sporty. U hotelu je kamerami hlídané parkoviště, je zde kolárna s lyžárnou včetně půjčovny kol a lyží. 1 km od hotelu je přechod do Polska i pro osobní automobily. Na polské straně je několik lázeňských městeček a aquapark.

Ceny

Apartmán 700 Kč
Jednolůžkový pokoj 700 Kč
Třílůžkový pokoj 2.150 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 2.350 Kč
Přistýlka 450 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.350 Kč
Snídaně 140 Kč

Ceny jsou uvedeny za pokoj/noc. Pouze cena za 1 lůžkový je za osobu/noc. Snídaně je možno objednat zvlášť

Služby

Bezbariérový přístup
Masáže
Restaurace
Úschovna kol, lyží
Dětský koutek
Parkoviště
Sauna
Vířivka
Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Terasa
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 27
Kapacita restaurace 100
Čtyřlůžkové pokoje 2
Počet apartmánů 3
Dvoulůžkové pokoje 6
Třílůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

Balkón
Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna
Lednička
Trezor
WC
Minibar
TV

Restaurace

Hotel má restauraci, salónek a 1 bar - v restauraci. V restauraci jsou volné stolky. Ve velkém sále je možnost tance a firemních akcí.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Kopírka
Ozvučení, reprobedny
Pódium
Promítačka
Tabule
Data projektor
Laserové ukazovátko
Parket
Pódium
Satelitní, kabelová TV
Telefon
Fax
Osvětlení
Plátno
Připojení k internetu
Šatna
TV přijímač

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Lyže, snowboard
Běžkařské stopy
Půjčovna kol
Cyklostezky
Půjčovna lyží
Fitness, posilovna
Solárium

Okolí

Orlické hory, jsou oproti jiným horám u nás, zatím naštěstí dost prázdné. Jedinečné na kola a běžky. Do Polska je možné jet automobilem - přejezd 1 000m. Zde se nachází např.  Aquapark, pískovcové skály, lázně a veliké zimní středisko.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Hartman: kontakty

Telefon: +420 702 370 670

Mapa

Centrum 800 m Autobus 800 m Vlak 15 km