Hotel Horní Dvůr, Nová Ves u Nového Města na Moravě

Horní dvůr 286, Nová Ves u Nového Města na Moravě, 59231

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání - ne
Domácí zvířata - NE

O nás

Původní objekt hotelu Horní Dvůr sloužil po řadu století jako statek. Ten ještě koncem 16. století patřil k rodovým statkům slavného Vratislava z Perštejna. Během pulzujících historických událostí 17. století statek několikrát změnil majitele, až do konce 17. století, kdy se stal součástí majetku Ústavu šlechtičen P. Marie Školské, kde zůstal až do roku 1945. Dnes, po rozsáhlých úpravách, slouží objekt jako hotel. Nabízí příjemné, nadstandardní ubytování na Vysočině v citlivě zrekonstruovaných prostorách, se zachovanými fragmenty původní výzdoby. Pokud hledáte kvalitní ubytování a restauraci na Vysočině, jste na správném místě.

Další informace

V naší nabídce najdete 9 dvoulůžkových pokojů, 2 mezonetové apartmány a 1 apartmán s kuchyňským koutem a dvěma terasami. Vybavení všech pokojů je luxusní a nadstandardní. LCD televize, internet nebo minibar, to je jen malá část toho, co Vás v pokoji čeká. Veškerý nábytek je v každém pokoji laděn do určité barvy, proto si můžete vybrat pokoj podle toho, jaká barva je vaše nejoblíbenější.

Služby

Restaurace

Restaurace

Restaurace Horní Dvůr je otevřena pro veřejnost i ubytované hosty. Restaurace nabízí nejen tradiční českou kuchyni v moderním duchu, ale pochutnat si můžete také na pokrmech připravovaných výhradně z produktů Statku Horní Dvůr. A protože k dokonalosti dobrého pokrmu patří také dobré víno připravili jsme pro vás bohatou nabídku vín jak moravských, tak i zahraničních. V restauraci je k dispozici 70 míst a za příznivého počasí si můžete pokrmy vychutnat také na venkovní terase, která nabízí 60 míst. Pro soukromé akce, svatby a firemní večírky disponuje hotel party stanem s kapacitou 150 míst, umístěným ve dvorním traktu, obklopený zahradou s jezírky a zoo koutkem. 

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Horní Dvůr: kontakty

Telefon: 561 205 941
561 205 942