Hotel Jičín, Jičín

Staré Město, Havlíčkova 21, Jičín, 50601

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 160m
Možnost koupání - ne
Domácí zvířata - NE

O nás

Hotel nabízí ubytování v centru Jičína. Vlastní restaurace U dělové koule. Turistický ráj - Český ráj, Prachovské skály, Kost, Trosky, Humprecht, Valdštejn, Hrubá skála. Nově vybavený tříhvězdičkový hotel zajišťuje školení, akce. Aquacentrum zdarma.

Další informace

Hotel Jičín *** a restaurace U dělové koule leží přímo v historickém centru města Jičína, nedaleko Valdické brány. Ubytování nabízí 12 moderně zařízených dvojlůžkových pokojů a 4 suite se sprchou, WC, SAT, minibarem a telefonem. V celé budově hotelu a restaurace lze zdarma využít bezdrátové připojení k internetu. Hotel má k dispozici vlastní uzamykatelné parkoviště.

Služby

Konferenční možnosti
Masáže
Parkoviště hlídané
Připojení k internetu
Terasa
Restaurace

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Minibar
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Nekuřácká restaurace, kde obědval pan prezident, velvyslanci a mnozí jiní, si Vás dovoluje pozvat na báječnou kuchyni, bezkonkurenční výběr vína a atmosféru dávno minulou rakousko-uherskou.

Restaurace „U dělové koule“ je stylizovaná do roku 1866, vyzdobená zbraněmi, obrazy a uniformami z prusko-rakouské války. S kapacitou 70 míst nabízí krajové a místní speciality. Dále je zde letní terasa s 20 místy.

Ve starobylých sklepních prostorech se nachází středověký rytířský sklep s archívem vín, s výběrem ze 100 druhů českých, moravských a zahraničních vín.

Firemní akce

Zajišťujeme svatební hostiny, rauty, různé oslavy, školení

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Jičín: kontakty

Telefon: 493 544 250
Fax: +420 493 544 251

Mapa

Centrum 160m
Velká mapa