! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Hotel Jordánek, Opočno

Nádražní 447, Opočno, 51773

od 600 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 1.5 km
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel Jordánek nabízí ubytování v Opočně, v komfortně zařízených pokojích se soc. zařízením i koupelnou.  Návštěvu restaurace Jordánek si nenechte ujít nejen kvůli výtečnému pohoštění, ale také kvůli roztomilému zvířectvu, vodopádu i sezení pod korunami stromů!

Další informace

Ubytování v rodinném penzionu má vždy své kouzlo...

K dispozici je v současné době 10 pokojů, lůžková kapacita našeho penzionu je 27 lůžek. Některé pokoje prošly celkovou rekonstrukcí v roce 2012, jsou moderně a nově vybaveny. Další pokoje byly vybudovány zcela nově v roce 2016. Cena ubytování je závislá na dispozici a vybavení pokojů a je od 350,- Kč do 850,- Kč / osoba/ noc. Penzion nyní nově disponuje dvěma samostatnými pokoji s vlastním balkonem a výhledem na privátní parkoviště u penzionu. Snídaně nejsou zahrnuty v ceně pokoje, po dohodě je lze samozřejmě připravit.

Ceny

Cena za sál 300 Kč
Jednolůžkový pokoj 600 Kč
Třílůžkový pokoj 1.500 Kč
Domácí mazlíček 120 Kč
Šestilůžkový pokoj 2.100 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.000 Kč
Snídaně 120 Kč

Ceny jsou uvedeny od nejnižší ceny, ceny stanoveny dle vybavení pokojů, k dispozici 2x dvoulůžkový pokoj s balkonem.

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 27
Šestilůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 5
Třílůžkové pokoje 3
Kapacita restaurace 55

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Lednička
WC
TV

Restaurace

Vyniká zejména unikátním interiérem ve stylu divoké přírody, nechybí zde vodopád, výběžky skal a staré stromy...

Prostory restaurace se nacházejí v přední části přízemí penzionu Jordánek. Pro návštěvníky je připraveno 55 míst k sezení pod korunami stromů. Vyjímečnost restaurace tvoří nejen kvalita služeb, které poskytujeme, příjemný a kvalitní personál, ale také její nezvyklý, leč velmi zajímavý interiér.

Nabízíme výběr minutkových jídel, v pracovní dny také polední menu a několik hlavních hotových jídel. V letní sezóně je pro Vás připravena letní zahrádka, která se stala pro místní velmi oblíbenou a hojně navštěvovanou. Pro rodiče s dětmi máme v restauraci také připraven dětský koutek pro naše nejmenší, neboť právě rodiny s dětmi tvoří nemalou část našich zákazníků.

Firemní akce

Sál se nachází v přilehlých prostorách restaurace...

Je zde pro Vás připraven prostorný sál s kapacitou až 50 osob. Je k dispozici uzavřené společnosti a návštěvníkům, kteří nechtějí být rušeni ostatními hosty. Je vybaven samostatným barem a zrcadlovým parketem.Lze zde variabilně uspořádat jak rodinné oslavy, svatby, soukromé i firemní večírky s hudbou a tancem i bez, srazy absolventů, firemní školení, uzavřená firemní jednání, předváděcí akce i různé schůze spolků či osob.

Sál je velmi hojně využíván, proto o jeho rezervaci prosíme s dostatečným předstihem, tak abychom Vám mohli vyhovět. Tento sál má také samostatný vchod, do venkovních prostor, kde lze v letních měsících uspořádat větší párty či oslavy, grilování atd.

Pravidelně je využíván na oslavy Nového roku a Silvestra kdy je ovšem přístupný i hostům, kteří mají zarezervovaná místa v restauraci. Při objednávce čistě pronájmu těchto prostor je účtován poplatek za využití prostor, při objednávce stravování a našich dalších služeb jsou Vám tyto prostory vyhrazeny samozřejmě zdarma.

Mapa

Centrum 1.5 km Autobus 10 m Vlak 1 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Jordánek: kontakty

Telefon: +420 608 367 555