Předchozí
Další

Hotel Kolínská Bouda, Pec pod Sněžkou

Pec pod Snežkou 319, Pec pod Sněžkou, 54221

od 850 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Včetně polopenze
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 4 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Kolínská bouda se nachází na turistické stezce mezi Pecí pod Sněžkou a Černou horou v nadmořské výšce 1.117 m n.m. v klidném prostředí Krkonošského národního parku a je tak v létě vhodným výchozím bodem pro turistické nebo cyklistické výpravy a v zimě pro lyžařské radovánky. Horské klima, čerstvý vzduch, klid a vybavení hotelu vytváří vhodné podmínky nejen pro rekreaci rodin s dětmi a pro sportovce, ale také pro všechny, kdo si chtějí třeba jen odpočinout a nabrat u nás čerstvé síly.

Další informace

Ubytování je zajištěno pro 102 osob ve dvou, tří, čtyř, pěti a šestilůžkových pokojích, každý pokoj je vybaven WC a sprchou. Celý hotel je kompletně vybaven antialergickými pokrývkami a pobyt je zde tak vhodný i pro alergiky.

K dispozici je pro naše hosty vyhřívaný bazén o rozměrech 8 x 4 x 1,5 metru (bazén je pro ubytované hosty zdarma), whirlpool, sauna, stolní tenis, kulečník a stolní fotbálek, před boudou máme hřiště a za boudou pak otevřené ohniště vhodné nejen pro grilování a opékání, ale třeba také jen pro posezení u ohně s přáteli a kytarou.

Kolínskou Boudu si během několika let oblíbily také organizátorky plaveckých kurzů pro maminky s malými dětmi, pořadatelky aerobiku nebo jiných kolektivních sportovních aktivit, postupem času objevují příjemné prostředí Kolínské Boudy i různé firmy pro pořádání podnikových a firemních školení - nabídneme Vám prostor pro školení či přednášky. Možnost pořádání oslav a svateb.

Wellness

K dispozici je pro naše hosty vyhřívaný bazén o rozměrech 8 x 4 x 1,5 metru s novou technologií úpravy vody, whirlpool pro 5 osob i sauna.

Sauna

 • Sauna: 600 Kč/ hodina/ pro 1-4 osoby
 • Každá další osoba: 150 Kč/ hodina
 • Rezervace sauny minimálně 6 hodin předem

Whirlpool

 • Vířivka: 500 Kč/ hodina/ pro 1-5 osob
 • Každá další osoba: 100 Kč/ hodina
 • Rezervace sauny minimálně 30 minut předem.

Parkování

 • Parkování v letní sezóně je možné u boudy - parkování je zdarma, povolení k vjezdu do KRNAPu přes Pec pod Sněžkou stojí 20,- Kč, povolení zakoupíte v parkovacím automatu u parkoviště č. 4 pod TAXI SKÚTR.
 • Parkování v zimní sezoně je možné pouze v Peci pod Sněžkou na hlídaných parkovištích, nejlépe na Parkovišti č. 4 za poplatek 125,-/den. Bouda je v zimní sezoně auty nedostupná. Dopravu pro naše hosty zajišťuje taxi Doulík - rolbami a sněžnými skútry, doprava z Pece pod Sněžkou k boudě a zpět není zahrnuta v ceně pobytu. Dopravu je nutno objednat předem. Objednávejte na +420 608 103 039.

Vybavení

 • V celé boudě a restauraci je k dispozici zdarma WiFi připojení k internetu, s připojením vašich notebooků vám ochotně poradí personál.
 • Máme vybavení pro pořádání diskoték, součástí tohoto technického zázemí je i projektor s plátnem, kde vám na požádání připojíme váš notebook k pořádání prezentace či ke shlédnutí filmu.
 • Samozřejmostí je televizní kanál pro sledování sportovních přenosů nebo večerních TV pořadů.
 • Nachází se zde také malá tělocvična s boulderem, k dispozici je i pingpongový stůl.
 • Součástí boudy je dětská herna. K dispozici je stolní fotbálek a kulečník.
 • V zimním období nabízíme velký výběr sjezdový i běžeckých lyží a snowboardů z půjčovny přímo na boudě.
 • Možnost zapůjčení dětských postýlek a židliček.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 3.400 Kč
Jednolůžkový pokoj 850 Kč
Šestilůžkový pokoj 5.100 Kč
Domácí mazlíček 200 Kč
Pětilůžkový pokoj 4.250 Kč
Třílůžkový pokoj 2.550 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.700 Kč
Sedmilůžkový pokoj 5.950 Kč

Včetně polopenze

Služby

Parkoviště
Sauna
Vegetariánská kuchyně
Wellness služby
Připojení k internetu
Terasa
Vířivka
Restaurace
Úschovna kol, lyží
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 104
Kapacita restaurace 200
Třílůžkové pokoje 8
Čtyřlůžkové pokoje 6
Pětilůžkové pokoje 2
Dvoulůžkové pokoje 13
Šestilůžkové pokoje 3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Po celodenní tůře nebo lyžování přijde vhod útulná restaurace s příjemným personálem, dobrým jídlem a pitím, v létě i v zimě posezení na velké slunné terase s dětským hřištěm, kde se mohou vaše děti vydovádět a maminky si zatím v klidu vypijí svou odpolední kávu, tatínkové vychlazenou 10° Gambrinus nebo černého Velkopopovického kozla či plzeňskou dvanáctku.

Pro řidiče a abstinenty máme samozřejmě také připraven vychlazený nealkoholický Birell. Vaříme výbornou českou kuchyni, domácí polévky, minutkové speciality, ochutnat můžete také vynikající tlačenku nebo pikantní klobásy a maso na grilu, z dezertů náš borůvkový koláč nebo jablečný štrůdl či horké maliny s vanilkovou zmrzlinou. Kuřáci si mohou své cigaretky a doutníčky vychutnat v létě na terase a v zimě v kuřáckém zákoutí.

Restaurace má otevřeno každý den po celý rok od 10:30 do 22:00 hodin. Pro ubytované hosty dle zájmu déle. Kuchyně je otevřena do 20.30 hod.

Kongresové možnosti

Data projektor
Osvětlení
Připojení k internetu
Videopřehrávač
Kopírka
Ozvučení, reprobedny
Telefon
Mikrofon(y)
Plátno
TV přijímač

Firemní akce

Kolínskou Boudu si během několika let oblíbily také organizátorky plaveckých kursů pro maminky s malými dětmi, pořadatelky aerobiku nebo jiných kolektivních sportovních aktivit, postupem času objevují příjemné prostředí Kolínské Boudy i různé firmy pro pořádání podnikových a firemních školení - nabídneme Vám prostor pro malá školení, projektor s plátnem k dispozici. Možnost pořádání oslav a menších svateb.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Fitness, posilovna
Půjčovna kol
Běžkařské stopy
Kulečník, billiard
Půjčovna lyží
Bowling, kuželky
Lyžařská škola
Tenisový kurt
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

V letní sezoně jsou zde ideální podmínky pro dlouhé túry po horských hřebenech i pro krátké zdravotní procházky, pro sportovní vyžití na hřišti u hotelu, kde si můžete zahrát fotbálek, badminton, volejbal a nohejbal. Velkým zážitkem je určitě pro velké i malé také výlet lanovou dráhou na nejvyšší horu České republiky Sněžku s krásným panoramatickým výhledem na polskou i českou stranu. Pec pod Sněžkou se také konečně dočkala bobové dráhy a Monkey parku. Nově otevřený RELAXPARK s potěší dospělé i děti, prostě všechny, kterým se nechce jenom šlapat po kopcích. Relaxpark je otevřený i v zimě. Pro náročné klienty je v obci Mladé Buky (16km) k dispozici jedno z nejmodernějších golfových hřišť v ČR. Areál nabízí cvičné odpaliště s 11 boxy, 9-ti jamkové hřiště a špičkové 18-ti jamkové hřiště. Chcete li si udělat výlet, navštivte Zoologickou zahradu ve Dvoře Králové nebo historické město Trutnov a za nepříznivého počasí můžete navštívit třeba Centrum Babylon v Liberci, první tématický aquapark v České republice. V zimní sezoně zde naleznou běžkaři ideální terén se spoustou upravených běžeckých tratí a sjezdaři a snowboardisté  11 svahů skiareálu. Na sjezdovce "Javor"  je možné také lyžovat večer  při umělém osvětlení a po lyžování posedět v některém z příjemných barů v Peci pod Sněžkou. Všechny informace o peckém skiareálu najdete na  www.skipec.com včetně ceníku permanentek. Pro rodiče s malými dětmi nabízíme zhruba 100 m dlouhý lanový vlek hned vedle hotelu na kopci vhodném pro lyžování i sáňkování. Poměrně snadno jsou dostupné sjezdovky také na Černé hoře, vzdálené zhruba 2 kilometry od hotelu. V hotelu je půjčovna lyží i snowboardů, samozřejmostí je zajištění lyžařské školy se školenými instruktory.

Mapa

Centrum 4 km Autobus 4 km Vlak 12 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Kolínská Bouda: kontakty

Telefon: +420 774 500 747