Předchozí
Další

Hotel Komorní hůrka, Cheb

Komorní Dvůr 45, Cheb, 35002

od 1.200 Kč
pokoj/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování 50 Kč/den
Centrum 2.5 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Jedinečný spa a wellness hotel se nachází v těsné blízkosti Františkových Lázní, zároveň však necelé tři kilometry od historického města Chebu. Leží na samé hranici ochranného pásma národní přírodní památky, kterou je nejmladší sopka ve střední Evropě – Komorní hůrka.

Další informace

Hotel Komorní hůrka je umístěn v klidném prostředí na pomezí Františkových Lázní (1,5 km) a historického Chebu (3,5 km). Nedaleko je hranice ze SRN. Každého jistě uchvátí harmonie magického přírodního prostředí kolem nejmladšího vulkánu ve střední Evropě, jemuž věnoval vážnou pozornost také J. W. Goethe s hrabětem Kašparem Šternberkem. Hotel stojící na úpatí vyhaslé sopky nese její jméno. Nabízíme vysoký standard moderního léčebného a relaxačního ubytování pro jednotlivce, páry i rodiny. V hotelu jsou Vám k dispozici prostorné pokoje vybavené elegantním stylovým nábytkem se zřetelem na maximální komfort a úroveň poskytovaných služeb.

 

Ceny

Cena za parkování (auto) 50 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.200 Kč
Domácí mazlíček 360 Kč
Plná penze 400 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.950 Kč
Polopenze 200 Kč

Snídaně v ceně


Uvedené ceny za ubytování jsou platné pouze pro zimní sezonu. ( 5.11. 2017- 24.3.2018)

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště hlídané
Sauna
Vířivka
Masáže
Připojení k internetu
Terasa
Wellness služby
Parkoviště
Restaurace
Úschovna kol, lyží
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 47
Kapacita restaurace 100
Dvoulůžkové pokoje 19
Jednolůžkové pokoje 9

Vybavení pokojů

Minibar
TV
Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna
Trezor
WC

Restaurace

V restauraci se stylovou atmosférou odrážející historii místa se budete cítit skvěle. Výběr jídel z české i mezinárodní kuchyně nese punc vysoké kulinářské kvality. Hotel Komorní hůrka je jedním z mála gastro zařízení v ČR, které jsou zařazeny do programu Czech special, což znamená, že trvale nabízíme několik jídel z původní české kuchyně a kvalita této nabídky je ověřována nejen příslušnými inspektory, ale i významnými oceněními na národních soutěžích.
Milovníci zdravé výživy si u nás také přijdou na své. V kuchyni pracujeme s podstatným podílem biopotravin. Znalosti přípravy makrobiotických jídel nám umožňují vyhovět i zájemcům o speciální stravování.
Restaurace má celkem 80 míst a je řešena jako dva oddělené prostory, které umožňují nezávisle na hotelovém provozu pořádat semináře, školení, konference či jiné akce. Od jara do podzimu je otevřena letní terasa s jedinečným výhledem do krajiny. 

Kongresové možnosti

Plátno
Připojení k internetu

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Jachting, windsurfing
Půjčovna kol
Volejbalový kurt
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Půjčovna lodí
Fitness, posilovna
Koupání řeka, jezero
Rybolov
Golf
Motokáry
Tenisový kurt

Okolí

Budovou hotelu prochází hranice ochranného pásma národní přírodní památky, kterou je nejmladší sopka ve střední Evropě. V blízkosti hotelu jsou přírodní rašeliniště s bahenními sopkami SOOS, hrad Seeberg, historické město Cheb s proslulým hradem a komplexem měšťanských domů z 15. století (na náměstí proslulý Špalíček). Hotel se řadí mezi nejatraktivnější zařízení lázeňské péče ve Františkových Lázních, kde jsou léčivé lázeňské prameny Františkův, Nový, Solný, Lužní, Palliardi, Železný, Stanislav, Luisin, Glauber, I, II, III, IV, Sluneční, Natáliin, Štěpánka, Žofiin, Kostelní. Prameny přispívají k léčbě urologických potíží, látkové výměny, trávicího traktu. Ve vzdálenějším okolí je možné navštívit další lázeňská města: Lázně Kynžvart, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, dále přírodní rezervaci Kladská nebo klášter premonstrátů v Teplé.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Komorní hůrka: kontakty

Telefon: +420 354 429 700
Mobil: +420 773 633 589
Fax: +420 354 671 271
WWW: www.komornihurka.eu
Sítě: Facebook

Mapa

Centrum 2.5 km Autobus 10 m Vlak 3 km