Předchozí
Další

Hotel Komorník, Strmilov

Náměstí 266, Strmilov, 37853

od 320 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Ubytování Česká Kanada. Ubytování Strmilov. V centru Strmilova. V blízkosti pošta, obchody, autobus, sportovní hala, tenisové kurty a hřiště na minigolf. Strmilov je vstupní branou do rekreační oblasti Česká Kanada. Ideální místo pro houbaření, turistiku a cykloturistiku, možnost rybolovu a zapůjčení jízdních kol. V zimě upravené běžecké tratě, sjezdovky v Mrákotíně a Nové Bystřici. Přírodní koupaliště Komorník a Zvůle, aquapark v Dačicích a J. Hradci. V okolí hrady, zámky a města Telč, Slavonice.

Další informace

Celá ubytovací část hotelu Komorník prošla v roce 2010 rozsáhlou rekonstrukcí, tak aby ubytování vyhovovalo současným požadavkům. Došlo sice ke snížení celkové kapacity hotelu, ale každý pokoj má nyní předsíňku a vlastní sociální zařízení. K dispozici máme 2 jednolůžkové pokoje, 11 dvoulůžkových pokojů, 3 trojlůžkové a 2 apartmány, které mají 2 oddělené místnosti se 2 lůžky. Některé pokoje jsou vybaveny lednicí a dále je možné za poplatek zapůjčení TV. V celém hotelu poskytujeme zákazníkům WiFi internetové připojení zdarma.

Cena ubytování:
  1. 1 lůžkový pokoj - 350,-Kč/os/noc při ubytování na 1 noc 320,-Kč/os/noc při ubytování na 2 noci a 290,-Kč/os/noc při ubytování na 3 a více nocí
  2. 2 lůžkový pokoj - 350,-Kč/os/noc při ubytování na 1 noc 320,-Kč/os/noc při ubytování na 2 noci a 290,-Kč/os/noc při ubytování na 3 a více nocí
  3. 3 lůžkový pokoj - 350,-Kč/os/noc při ubytování na 1 noc 320,-Kč/os/noc při ubytování na 2 noci a 290,-Kč/os/noc při ubytování na 3 a více nocí
  4. apartmány - 350,-Kč/os/noc při ubytování na 1 noc 320,-Kč/os/noc při ubytování na 2 noci a 290,-Kč/os/noc při ubytování na 3 a více nocí

Ceny za ubytování jsou konečné, včetně energií a rekreačního poplatku. Děti do 2 let bez nároku na lůžko mají ubytování zdarma, děti do 10 let mají slevu 50,-Kč/noc.

Domácí mazlíčky ubytováváme pouze po předchozí domluvě.


Ceny

Cena za osobu 320 Kč
Polopenze 160 Kč
Snídaně 70 Kč

3 a více nocí - 320,-Kč/os/den + rekreační poplatek 20,-Kč/den. Děti do 10 let mají slevu 50,-Kč/noc

Služby

Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 40
Kapacita restaurace 70
Dvoulůžkové pokoje 10
Počet apartmánů 2
Jednolůžkové pokoje 3
Třílůžkové pokoje 3

Vybavení pokojů

Lednička
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Součástí hotelu je v r. 2005 zrekonstruovaná restaurace s jídelnou, výčepem, salónkem a hernou.

Klimatizovaná jídelna s kapacitou 50 míst je ideální místo pro pořádání svatebních hostin, větších rodinných oslav, společenských a firemních večírků.

Oddělený salónek s kapacitou 18 míst je vhodný pro pořádání menších rodinných oslav, firemních porad či schůzí.

Ve výčepu s kapacitu 35 míst je instalována velká plazmová televize (úhlopříčka 127 cm) s několika sportovními kanály. Jedná se o ideální místo pro sledování sportovních přenosů ve výborné atmosféře přímo „u zdroje“.

Poslední místností restaurace je druhý salonek s kapacitou cca 30 míst.

Firemní akce

V jídelně a přilehlém salónku možnost pořádání svateb, rodinných oslav, společenkých a firemních večírků nebo předváděcích akcí.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Minigolf
Tenisový kurt
Cyklostezky
Půjčovna kol
Volejbalový kurt
Koupání řeka, jezero
Půjčovna lodí
Kulečník, billiard
Rybolov

Okolí

Oblast České Kanady leží na jihu České republiky, při historické hranici Čech a Moravy podél státní hranice s Rakouskem. Severozápadní část tvoří Jindřichohradecká pahorkatina, která na jihozápadě navazuje na třeboňskou pánev. Větší část oblasti však pokrývá kopcovitá a silně zalesněná žulová Novobystřická vrchovina, která na severu navazuje na masív Českomoravské vrchoviny. Zejména západní část popisované oblasti, ve které leží právě město Strmilov, je velmi bohatá na rybníky, které slouží nejen k chovu ryb, ale také jako hnízdiště a shromaždiště vodního ptactva. Některé rybníky se v létě mění v oblíbená přírodní koupaliště, kdy nejznámější a nejoblíbenější z nich Komorník, Ratmírovský rybník a Zvůle leží v těsné blízkosti Strmilova. Návštěvníci zde ale nenajdou jen romantické rybníky, pěkná údolí řek a potoků a hluboké lesy, ale i mnohé kulturní památky. V okolí Strmilova jsou hrady, zámky a známá historická města Telč, Slavonice a Jindřichův Hradec.

Mapa

Autobus 50 m Vlak 7 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Komorník: kontakty

Telefon: +420 607 688 978
+420 728 207 025
+420 724 881 656