Předchozí
Další

Hotel Koruna Karlštejn, Karlštejn

Karlštejn 13, 26718

od 1.400 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel Koruna se nachází přímo pod starobylým hradem Karlštejnem. V celoročním provozu je 14 pokojů se 40 lůžky. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC. Hostům je k dispozici vlastní hlídané parkoviště. Svoji pohostinnost nabízí restaurace a dva stylové salonky se 150 místy u stolu. Letní terasa má 120 míst s nejkrásnějším pohledem na hrad a okolní zalesněné stráně. V místě jsou tenisové kurty, golfové hřiště a možnost vyjížděk na koních. V okolí Karlštejna je možnost návštěvy různých památek. (hrad Křivoklát, Koněpruské jeskyně, Praha,sklárny Nižbor...).

Další informace

V místě jsou tenisové kurty, golfové hřiště a možnost vyjížděk na koních. V okolí Karlštejna je možnost návštěvy různých památek. (hrad Křivoklát, Koněpruské jeskyně, Praha,sklárny Nižbor...).krásné pěší tůry do karlštejnských lesů, Malá a Velká Amerika..

Ceny

Cena za sál 1.000 Kč
Polopenze 200 Kč
Dvoulůžkový pokoj 2.000 Kč
Přistýlka 600 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.400 Kč
Třílůžkový pokoj 2.900 Kč

Snídaně v ceně


Snídaně, WIFI připojení a parkování na uzamčeném parkovišti je v ceně. Sleva 5% od tří nocí výše.

Služby

Nekuřácké pokoje
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Parkoviště hlídané
Restaurace
Parkoviště uzavřené
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 40
Třílůžkové pokoje 2
Dvoulůžkové pokoje 13
Kapacita restaurace 150

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna
Trezor
WC
TV

Restaurace

Restaurant Koruna patří svojí polohou k nejlépe situovaným v Karštejně. Na hlavní trase od parkoviště ke hradu přímo v centru Karlštejna Vám nabízí svoji pohostinnost  restaurace ve třech stylových saloncích se 150 místy u stolu. Letní terasa se 120 místy má nejkrásnější pohled na hrad a okolní zalesněné stráně

Kongresové možnosti

Plátno
Tabule
Zpětný projektor
Připojení k internetu
TV přijímač
Satelitní, kabelová TV
Videopřehrávač

Firemní akce

Nabízíme tři salonky pro pořádání firemních školení, seminářů a rautů. Zapůjčíme Vám televizi, video a flipchart. Občerstvení během semináře a stravování po celý den v restauraci. Možnost zajištění prohlídky hradu.. Pro hráče golfu zajistíme hrací čas na karlštejnském golfovém hřišti. K dispozici je 14 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky – celkem 38 lůžek.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Tenisový kurt
Golf
Volejbalový kurt
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero

Okolí

V okolí Karlštejna je možnost návštěvy Koněpruských jeskyní (7 km), hradu Křivoklát (40 km), hradů Žebrák a Točník (20 km), Zámku Hořovice (25 km), sklárny Ruckl v Nižboře (20 km), Berouna (10 km) a Prahy (30 km). Do cíle výletních míst se lze velice pohodlně dostat vlakem, který je od hotelu vzdálen 10 minut chůze. Pro milovníky golfu je zde možnost využití 18 jamkového golfového hřiště (1 km). V obci je možnost pronájmu tenisových kurtů. Okolí Karlštejna je známo nádhernou přírodou, která je součástí přírodní rezervace a CHKO Český Kras. Zde je možnost projížďky na kole popřípadě procházky a návštěvy lomů Velká a Malá Amerika a Bubovických vodopádů.

Mapa

Vlak 500 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Koruna Karlštejn: kontakty

Telefon: +420 311 681 465