Předchozí
Další

Hotel Kouty, Dolní Město

Rejčkov 20, Dolní Město, 584 01

od 550 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Hotel v tichém prostředí uprostřed lesů Českomoravské vrchoviny. Hotel Kouty je vzdálen z centra Prahy 85 km, asi hodinu jízdy převážně po dálnici směrem na Brno a nabízí 55 lůžek v komfortně vybavených dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Součástí hotelu je také velká restaurace , pro méně náročné návštěvníky je připraveno 6 chat (36 lůžek). Hotel má vlastní parkoviště.

Další informace

Každý z dvaceti dvou- a třílůžkových pokojů má vlastní sociální zařízení a TV, dva pokoje disponují bezbariérovým přístupem. Na pozemku hotelu se nachází 6 chat (36 lůžek) s přívodem elektrického proudu a nově postavené společné sociální zařízení. Nedílnou součástí hotelu je půjčovna kol, posilovna, dva tenisové kurty s umělým povrchem. K dispozici je rovněž i tréninková zeď a možnost zapůjčení tenisových raket. Vzhledem k velmi dobré vybavenosti hotelu a jeho areálu moderními sportovními zařízeními, lze v letních měsících pořádat soustředění a turnaje v tenisu, nohejbalu a dalších míčových hrách a sportech. V zimním období je v případě příznivého počasí k dispozici ledová plocha rybníku nebo běžecké stopy v okolí.

Ceny

Domácí mazlíček 300 Kč
Plná penze 447 Kč
Třílůžkový pokoj 700 Kč
Dvoulůžkový pokoj 998 Kč
Polopenze 279 Kč
Jednolůžkový pokoj 550 Kč
Snídaně 139 Kč

Služby

Bezbariérový přístup
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Konferenční možnosti
Sauna
Wellness služby
Masáže
Terasa
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 55
Jednolůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 1
Kapacita restaurace 80
Dvoulůžkové pokoje 16
Třílůžkové pokoje 6

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Kapacita restaurace čítá 80 míst, snídaně probíhají formou švédských stolů. Nabízíme celodenní stravování se širokým sortimentem jak pro individuální klientelu, tak pro účastníky školení nebo škol v přírodě. Jídelníčky sestavujeme podle přání klienta. Zajišťujeme pořádání rodinných oslav, s živou hudbou. V létě je k dispozici terasa restaurace s možnostmi rožnění pod širým nebem. K příjemnému večernímu posezení je k dispozici hotelová vinárna s širokým výběrem kvalitních vín a dalších nápojů.

Kongresové možnosti

Data projektor
Připojení k internetu
Ozvučení, reprobedny
TV přijímač
Plátno

Firemní akce

Současné vnitřní uspořádání a vybavení hotelu umožňuje v kterémkoliv ročním období pořádat jazykové nebo manažerské kurzy a školení ve dvou školicích místnostech (s krbem) a kapacitou 50 i více míst. Na požádání jsme schopni zajistit projektory, video, meotar a promítací plátno. Samozřejmostí je přístup k internetu .

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Půjčovna kol
Volejbalový kurt
Fitness, posilovna
Půjčovna lodí
Koupání řeka, jezero
Rybolov
Kulečník, billiard
Tenisový kurt

Okolí

Hotel se nachází v nenarušené přírodní oblasti Českomoravské vrchoviny u Ledče nad Sázavou. Je obklopen lesy, v bezprostřední blízkosti jsou dva rybníky - rekreační a rybolovný. Nimrody jistě uspokojí 2000 ha velká honitba s muflony, srnčím, divokou a zajíci.Na pozemku hotelu se nachází 6 chat s přívodem elektrického proudu a nově postavené společné sociální zařízení.Pro hosty hotelu se nabízí možnost zajímavých výletů do blízkého okolí - Klášter v Želivu, hrad Lipnice, sklárny Bohemia ve Světlé, pivovary v Humpolci a Pelhřimově, starobylá Kutná Hora a Telč.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Kouty: kontakty

Telefon: 569 738 121
Mobil: 606722752

Mapa