Předchozí
Další

Hotel Kurdějov, Kurdějov

Kurdějov 88, Kurdějov, 69301

od 1.390 Kč
pokoj/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Stylové ubytování, kvalitní služby, vinotéka moravských vín, wellness s barem a stoličkami ve vodě, suchá i parní sauna, relaxační zóna, bowling se čtyř-dráhou, krytá hala se dvěma tenisovými kurty, firemní akce až pro 200 osob.

Další informace

HOTEL KURDĚJOV nabízí stylové ubytování, školicí prostory, restauraci, relaxační a sportovní zázemí - vodní svět s parní a suchou saunou, relaxačním bázénkem s vodním barem, bowling, tenisová hala, zařizujeme degustace a další služby pro návštěvníky. Celková kapacita komplexu je až 200 lůžek v různém složení pokojů. Součástí standardního vybavení pokojů je sociální zařízení, sprchový kout, TV se satelitem, připojení na internet.

Ceny

Apartmán 2.450 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Přistýlka 500 Kč
Cena za sál 8.000 Kč
Dvoulůžkový pokoj 2.190 Kč
Třílůžkový pokoj 2.400 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 2.700 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.390 Kč

Snídaně v ceně


Ubytovaní hosté mají zdarma vstup do hotelového wellness.

Služby

Bezbariérový přístup
Masáže
Připojení k internetu
Terasa
Vířivka
Zahrada
Konferenční možnosti
Parkoviště
Restaurace
Úschovna kol, lyží
Vstup domácích zvířat
Kosmetika, manikúra, pedikúra
Parkoviště uzavřené
Sauna
Vegetariánská kuchyně
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 220
Jednolůžkové pokoje 1
Třílůžkové pokoje 2
Čtyřlůžkové pokoje 5
Kapacita restaurace 200
Dvoulůžkové pokoje 60
Počet apartmánů 4

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Dolní restaurace Stylová klimatizovaná restaurace s kapacitou 40 míst. Starožitný nábytek, příjemný výhled na přilehlé tenisové kurty, originální funkční kachlová kamna a terárium, ve kterém žije had Filontýna, vytvářejí originální atmosféru restaurace. Dále nabízí možnost projekce na plátně s uhlopříčkou 2,5m a oddělenou menší část, která se využívá k rautům, snídaním nebo pro hosty, kteří vyžadují soukromí. Samozřejmostí je bar s širokou nabídkou nápojů a vín z Jižní Moravy. Horní restaurace Klimatizovaná restaurace s kapacitou 70 míst, má vlastní bar a terasu do tenisové haly. Tato restaurace je používána pro uzavřené společnosti ke slavnostním obědům nebo večeřím. Nezávisle na ostatních prostorách hotelu umožňuje v klidu provést slavnostní přípitek, hodnocení výsledků firmy nebo vyhlášení pořadí dosažené v celodenním sportovním klání. Je zde možné realizovat různé programy pro uzavřené společnosti. Bowlingový bar Bowlingový bar slouží nejen hráčům této hry, ale je to bar přístupný všem hostům především v pozdnějších večerních hodinách, kdy ostatní provozy jsou již uzavřeny. Restaurace hotelového domu Vinař Klimatizovaná, rozměrná a pohodlná stylová restaurace s vesnickou tematikou, která pojme na 200 osob. Reálná výzdoba zdob našich babiček dotváří příjemnou atmosfétu Hotelového domu Vinař. Celý prostor je rozdělen do tří částí, z nichž v první je možné měnit rozložení stolů, druhou zastřešuje sklepová klenba a poslední dominují příjemné lavice se střídmým osvětlením. K dispozici je taktéž plnohodnotný bar.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Klimatizace
Osvětlení
Připojení k internetu
Telefon
Zpětný projektor
Data projektor
Kopírka
Ozvučení, reprobedny
Satelitní, kabelová TV
TV přijímač
Fax
Mikrofon(y)
Plátno
Tabule
Videopřehrávač

Firemní akce

 • Školení
 • Prezentace firem
 • Turnaje
 • Firemní porady
 • Sportovní možnosti v okolí

  Adrenalinové sporty
  Bowling, kuželky
  Jezdectví, koně
  Lyže, snowboard
  Rybolov
  Tenisový kurt
  Aerobic, cvičení
  Cyklostezky
  Koupání řeka, jezero
  Motokáry
  Solárium
  Volejbalový kurt
  Bazén venkovní
  Golf
  Kulečník, billiard
  Půjčovna kol
  Sportovní hala
  Bazén vnitřní
  Jachting, windsurfing
  Lyžařská škola
  Půjčovna lodí
  Squash

  Okolí

  Kurdějov je obec, ve které v současnosti žije cca 330 obyvatel. Nachází se 3 km od Hustopečí a tedy i od exitu č. 25 dálnice D2 Brno – Bratislava. Leží v malebném údolíčku, které již od nepaměti lákalo svou zvláštní atmosférou. Kostel sv. Jana Křtitele, který je dominantou obce patří mezi nejstarší stavby v regionu a je zmiňován již počátkem 13. stolení. V Kurdějově se taktéž nachází CHKO Kamenný vrch, který stojí za mimořádnou pozornost především v období kvetení hlaváčka jarního, koniklece lučního a petrklíčů. Zajímavostí v okolí, s dostupností do hodiny jízdy autem, je obrovská spousta. Namátkou, Valticko-Lednický areál, Mikulov, Pálava, Novomlýnské nádrže, Dolní Věstonice s pověstnou Věstonickou Venuší. Směrem na Brno (cca 20 minut autem) leží Rajhrad s proslulým klášterem. Dále pak Slavkov s Mohylou míru a bojištěm, na kterém proběhla Bitva tří císařů. Kousek od Brna Moravský Kras. A to jsme jmenovali jen nejvýznamnější lokality.V okolí Kurdějova najdeme vinařské osady, moravskoslovácký folklór, cimbálky ale také starověké i středověké památky. Na Novomlýnských nádržích rybaření i rekreaci. Zkrátka v Kurdějově je dnes možné strávit i pěknou poznávací dovolenou nebo víkend.

  Zjistit dostupnost
  zobrazit kontakty

  Hotel Kurdějov: kontakty

  Telefon: +420 519 411 381
  +420 519 411 380
  Mobil: +420 725 383 537
  Fax: +420 519 411 382
  WWW: www.hotelkurdejov.cz
  Sítě: Facebook

  Mapa

  Autobus 200 m Vlak 3 km