Hotel LAHOFER, Znojmo

Veselá 149/13, Znojmo, 66902

od 1.370 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

HOTEL LAHOFER SE NACHÁZÍ PŘÍMO V HISTORICKÉM CENTRU MĚSTA ZNOJMA. POKUD PŘIJÍŽDÍTE AUTEM, JISTĚ OCENÍTE VLASTNÍ UZAVŘENÉ HOTELOVÉ PARKOVIŠTĚ, POKUD PŘIJÍŽDÍTE JAKO CYKLISTÉ, ČEKÁ VÁS VEŠKERÝ KOMFORT HOTELU S CERTIFIKÁTEM CYKLISTÉ VÍTÁNI.

Další informace

Zvenčí návštěvníky hotelu vítá historická fasáda domu se dvěma štíty, vevnitř však obvykle překvapí svým moderním designem i nadčasovou elegancí. Nabízí dvaatřicet míst v jednolůžkových až třílůžkových klimatizovaných pokojích (z toho jeden bezbariérový). Nabídku doplňuje velký a malý vinný sklep, lobby bar či letní venkovní zahrádka na nádvoří a samozřejmě také vinotéka s širokou nabídkou nejen našich vín.

Hotelová restaurace Veselá 13 nabízí českou a mezinárodní kuchyni, dokonalý zážitek z jídla je doplněn nabídkou kvalitních vín z místních vinic.

Při rekonstrukci domu, jehož historie sahá do přelomu 13. a 14. století, se architekt snažil propojit kouzlo historické budovy s moderními prvky a komfortem století jednadvacátého.

Ceny

Jednolůžkový pokoj 1.370 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 3.500 Kč
Dvoulůžkový pokoj 2.100 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Třílůžkový pokoj 2.800 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Nekuřácké pokoje
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Restaurace
Rodinné pokoje
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Vybavení pokojů

Klimatizace
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V NAŠEM NEKUŘÁCKÉM HOTELU A RESTAURACI NA VESELÉ ULICI 13 NABÍZÍME SPECIALITY ČESKÉ, MORAVSKÉ I MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ Z TĚCH NEJLEPŠÍCH SUROVIN. KE KAŽDÉMU JÍDLU VÁM NÁŠ ŠKOLENÝ PERSONÁL DOPORUČÍ IDEÁLNÍ VÍNO. V LÉTĚ JE NAVÍC MOŽNÉ POSEDĚT VENKU NA ZAHRÁDCE, KDE SE VYŘÁDÍ I DĚTI V NAŠEM DĚTSKÉM KOUTKU. SAMOZŘEJMOSTÍ JE DENNÍ MENU V PRACOVNÍ DNY.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Hotel LAHOFER: kontakty

Telefon: 515 220 323
Mobil: 702 288 015