Hotel Leyla, Frymburk

Frymburk 181, Frymburk, 38279

od 2.080 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel Leyla Frymburk je jedinečný hotel na Lipně, který svým architektonickým řešením věrohodně připomíná koncepci horského hotelu. Leží na konci městečka Frymburk, přímo u jezera Lipno a poskytuje netradiční pobyt s výhledem na jezero Lipno. Hotel Leyla Frymburk nabízí vysoký standard kvality veškerých služeb. Díky své jedinečné poloze je ideálním místem pro Vaši dovolenou na Lipně. Přímo kolem hotelu probíhá páteřní cyklostezka Lipna, která Vás dovede k těm nejkrásnějším místům na lipensku.

Další informace

Hotel Leyla Frymburk je jedinečný hotel na Lipně, který svým architektonickým řešením věrohodně připomíná koncepci horského hotelu. Leží na konci městečka Frymburk, přímo u jezera Lipno a poskytuje netradiční pobyt s výhledem na jezero Lipno. 

Hotel Leyla Frymburk Lipno představuje nadstandardní ubytování u jezera Lipno. V nabídce našeho hotelu je 20 pokojů, které  jsou ve standardu vybaveny vlastní koupelnou, WC, televizí se satelitem, neomezeným Wifi připojením k internetu.

Z oken většiny pokojů máte výhled na jezero Lipno a na zalesněné šumavské vrcholky. V nabídce hotelu jsou dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové, pětilůžkové pokoje a rodinné apartmány pro 4 osoby s kuchyňkou. 

Hotel má k dispozici vlastní parkoviště.

Ceny

Polopenze 300 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 3.400 Kč
Dvoulůžkový pokoj 2.080 Kč
Pětilůžkový pokoj 3.620 Kč
Třílůžkový pokoj 2.630 Kč
Apartmán 3.400 Kč

Snídaně v ceně


Uvedené ceny jsou za celý pokoj včetně snídaně formou bufetu (8.00 -10.00)

Služby

Parkoviště
Restaurace
Terasa
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Kapacita restaurace 150

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Hotel Leyla Frymburk - restaurace

Plně klimatizovaná stylová restaurace s vnitřní kapacitou 100 míst a originální terasa s kapacitou 150 míst je výborným doplňkem poskytovaných služeb. V salonku, který je oddělen od hlavního prostoru restaurace je možnost uzavřené společnosti. 

Naše tradiční kuchyně nezklame žádného gurmána ani sběratele gastronomických zážitků. Celkovou atmosféru restaurantu doprovází otevřený rožeň v pilotním prostoru restaurace kde jsou připravovány pokrmy přímo před zraky návštěvníků. Mezi speciality naší restaurace patří ryby, steaky, a jako lahůdku Vám grilujeme selátko do hmotnosti 40 kg. 

Pro všechny návštěvníky restaurace je připraven originální virtuální večerní program. Restaurace je svou kapacitou plně přizpůsobena pořádání vzdělávacích kurzů a různých firemních akcí. Dle přání zákazníka připravujeme též oslavy, svatby, večírky, školení, rauty, projekci, grilování na terase a další doprovodné programy.    

Hotel Leyla Frymburk - terasa

Originální letní terasa s kapacitou 150 míst je výborným doplňkem poskytovaných služeb. Naše jedinečná kuchyně s množstvím kulinářských specialit spolu s krásným výhledem na jezero Lipno ve vás zanechá nezapomenutelné zážitky. 

Terasa umožňuje dostatek prostoru pro grilování pod širým nebem. Restaurace, stejně jako terasa je svou kapacitou plně přizpůsobena pořádání vzdělávacích kurzů a různých firemních akcí. Dle přání zákazníka připravujeme též rauty, projekci a další doprovodné programy.

Firemní akce

Pro všechny návštěvníky restaurace je připraven originální virtuální večerní program. Restaurace je svou kapacitou plně přizpůsobena pořádání vzdělávacích kurzů a různých firemních akcí. Dle přání zákazníka připravujeme též rauty, projekci, grilování na terase a další doprovodné programy

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní Běžkařské stopy
Cyklostezky Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard Půjčovna lodí
Rybolov Vodáctví, lodě

Okolí

Díky své jedinečné poloze je ideálním místem pro Vaši dovolenou na Lipně. Přímo za hotelem je lyžařská dráha s vlekem pro začátečníky a středně pokročilé. Požadavky náročnějších lyžařů a snowboardistů nezklame 7 km vzdálený SKI-areál Lipno, který je moderním lyžařským střediskem, nabízejícím nekonečné pohodlí pro rodiny s dětmi a pro začínající i profesionální lyžaře. Součástí našich pobytů bude ubytování s lyžováním na Šumavě, polopenzí a skipasy na celý týden s až 30% slevou. Děti do 5 let mají lyžařský areál Lipno za 20,- Kč. Skipasy obdržíte na recepci hotelu o nic se nestaráte vše vyřídíme za Vás! Přímo kolem hotelu probíhá páteřní cyklostezka Lipna, která Vás dovede k těm nejkrásnějším místům na lipensku. Po cyklostezce se dostanete i do centra samotného Frymburka, kde si můžete prohlédnout místí památky, nově zařízené muzeum, nespočet obdchodů, půjčoven sportovního vybavení a dalších služeb, které doplní Vaši spokojenou dovolenou. Přímo z Frymburka můžete cestovat převozem na druhou stranu jezera Lipno, nebo využít služby vyhlídkového parníku, který Vás proveze po největší vodní ploše v České Republice.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Leyla: kontakty

Telefon: +420 777 075 714