Předchozí
Další

Hotel Malý pivovar, České Budějovice

Karla IV. 99/8, České Budějovice, 37001

od 1.400 Kč
pokoj/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Nabídka ubytování ve 25 pokojích a 4 luxusních apartmánech. Pokoje jsou vybaveny koupelnou a WC, minibarem, TV, telefonem a připojením na internet. Recepce na přání zajistí průvodcovské a tlumočnické služby, vstupenky, kulturní programy i sportovní zážitky včetně jezdectví, rybářství a lovectví.

Další informace

25 komfortních pokojů, 4 luxusní apartmá. Pokoje jsou vybaveny koupelnou a WC, minibarem, televizorem se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou a připojením na internet

Pohodu v každém ročním období a luxusní ubytování v nejkrásnějších partiích historického centra města Českých Budějovic poskytuje hotel Malý pivovar svým hostům ve 25 stylově zařízených pokojích a 4 apartmá.

Pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou a WC, minibarem, televizorem se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou a připojením na internet.

Apartmá Vás překvapí nejen svou nadstandardní výbavou, ale především svou rozlohou a komfortním vybavením.

Ceny

Apartmán 1.800 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.400 Kč
Domácí mazlíček 200 Kč
Přistýlka 600 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.900 Kč
Třílůžkový pokoj 2.500 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště hlídané
Služba praní
Připojení k internetu
Směnárna
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Minibar
WC
Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Bohatý výběr pokrmů z české a mezinárodní kuchyně.

Lahodný pěnivý mok z orosené sklenice z produkce domovského pivovaru Budějovický Budvar.

Bohatý výběr pokrmů z české a mezinárodní kuchyně, vlastní cukrárna s produkcí tradičních i netradičních zákusků, široká škála nápojů - jmenujme piva z produkce domovského pivovaru Budějovický Budvar, teplé a studené nealkoholické nápoje, míchané nápoje, nabídku vín z tuzemské a zahraniční provenience, destiláty a likéry.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Fitness, posilovna
Solárium
Bazén vnitřní
Golf
Sportovní hala
Bowling, kuželky
Jezdectví, koně
Cyklostezky
Rybolov

Okolí

Kultura a zajímavosti regionu, výlety za zábavou i poznáním, sport a relaxace. V Českých Budějovicích a okolí naleznete velké množství možností, jak strávit váš volný čas.

Nabídka exkurzí Budějovický Budvar, n.p. -nahlédněte do varny světoznámého pivovaru, kde to voní vybraným moravským ječným sladem a chmelovými šišticemi žateckého poloraného červeňáku. Budete u toho, když se z harmonie vůní prvotřídních domácích surovin, z panensky čisté přírodní vody z hlubokých artéských studní a z vlastní kultury kvasinek rodí ona lahodná chuť světoznámého a originálního prémiového ležáku Budweiser Budvar. Poctivě uvařené pivo pak ochutnáte načepované jen pro vás z pivovarských tanků v rozlehlých chladných ležáckých sklepích, kde Budweiser Budvar zraje před svou cestou k zákazníkům. Exkurze je možná v českém, německém, anglickém, popř.francouzském, ruském, italském a španělském jazyce na základě předchozí objednávky. Doba trvání exkurze je cca 60 minut

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Malý pivovar: kontakty

Telefon: +420 386 360 471
+420 386 360 473
Fax: +420 386 360 474

Mapa