Předchozí
Další

Hotel Martin, Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn 292, Špindlerův Mlýn, 54351

od 890 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel nabízí ubytování (pokoje, apartmány) a stravování v rekreační oblasti. K dispozici je 10 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, 1 třílůžkový pokoj a velké apartmá. Zajišťujeme rodinné rekreace, firemní akce, školení, sportovní programy (lyžování, snowboarding, turistiku, cykloturistiku).

Další informace

Všechny pokoje jsou vybaveny balkóny s výhledem do parku Kristýna. Hotel disponuje 10 dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky, 1 třílůžkového pokoje. Hotel je vhodný pro klidnou dovolenou. Restaurace v hotelu Kristýna slouží také hostům z hotelu Martin Špindlerův Mlýn. Celková kapacita hotelu je 23 pevných lůžek s možností 4 přistýlek.

Osvěžení a občerstvení Vám rádi poskytneme v restauraci hotelu Kristýna nebo na terase, kde se můžete nechal zlákat vůní grilovaných specialit a klobás z domácí udírny.

Ubytování Špindlerův Mlýn v zimě
Pokoje hotelu Martin, Ubytování Špindlerův Mlýn

 • 10 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky
 • 1 třílůžkový pokoj
 • presidentské apartmá

V zimním období můžete spatři krásně zasněžené vrcholky Krkonoš, zvláště Luční horu, Koří hřbety. Sportovci využijí blízké sjezdovky ve sportovním areálu Svatý Petr (Špindlerův Mlýn), který je vzdálen 800 m nebo sjezdovku Stoh, která je vzdálená 300 m. Areál Medvědín Špindlerův Mlýn je vzdálen 2 km. Do sportovních areálů jezdí skibus. Zastávka jej přímo u hotelu Martin.

V zimních měsících k našim objektům vede vždy upravená a průjezdná silnice a jsou Vám k dispozici upravené parkoviště před každým objektem. Hotel Kristýna a Hotel Martin Špindlerův Mlýn jsou od centra Špindlerova Mlýna vzdálené pouhých 15 minut chůze. V letním a zimní období je také možné použít skibus. Pro milovníky lyžování, turistiky nebo cyklistiky se ve Špindlerově Mlýně nachází velké vyžití.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, sprchu a WC. Televizor se satelitním rozvodem, telefon s přímou provolbou na státní linku, rádio, milibar a balkon.

Ceny

Cena za osobu 890 Kč
Domácí mazlíček 200 Kč
Polopenze 290 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Terasa
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Sauna
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 23
Třílůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 10
Počet apartmánů 1

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Minibar
WC
Satelit, kabelová TV

Restaurace

Stylová restaurace slouží pro hosty hotelu Kristýna i hotelu Martin. Hosté z hotelu Martin mají restauraci vzdálenou 50 m chodníčkem v parku Kristýna.

Snídaně podáváme formou švédských stolů. V letních měsících můžete posnídat na naší terase a při tom pozorovat jak se probouzí příroda do dalšího dnes. Snídaně jsou v ceně ubytování.

Naši kuchaři Vám rádi připraví krkonošské speciality i mezinárodní kuchyni, nebo grilované a vyuzené dobroty. Určitě rádi ochutnáte domácí borůvkové knedlíky a koláče. Borůvky jsou přímo z krkonošských svahů. Restauraci a terasu je možné objednat pro svatby, rodinné oslavy a večírky, dále pro firemní školení a prezentace.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Solárium
Běžkařské stopy
Tenisový kurt
Fitness, posilovna
Lyže, snowboard

Okolí

Sport v okolí

 • Sauna - Hotel Horal, hotel Hormony, VZ Bedřichov
 • Masáže (na objednávku) - Hotel Horal, hotel Hormony
 • Solárium - Hotel Horal, hotel Astra, hotel Hormony
 • Posilovna - Hotel Horal, VZ Bedřichov, hotel Hormony
 • Whirpool - Hotel Horal, VZ Bedřichov 

 • Bowling - Hotel Zátiší, hotel Astra, hotel Hormony
 • Tenisové kurty - sportovní areál Svatý Petr
 • Tenisová hala - Hotel Horal, hotel Harmony
 • Aquapark, squash - VZ Bedřichov 

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Martin: kontakty

Telefon: +420 499 523 586
Mobil: +420 603 515 777
Fax: +420 499 523 721
WWW: www.martin-kristyna.cz/

Mapa