Předchozí
Další

Hotel Milotel, Olomouc

Hamerská 46, Olomouc, 78371

od 960 Kč
pokoj/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 6 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Hotel Milotel*** Olomouc se nachází na velmi výhodném místě mimo centrum města, blízkosti hlavní silnice směr Ostrava. Disponujeme možností parkování nejen osobních aut a autobusů, ale i kamionů. V naši hotelové restauraci Vám nabízíme teplé jídlo do půlnoci v příjemném prostředí. V celém areálu se u nás můžete připojit na wifi síť.

Další informace

Hotel Milotel***

Je situovaný v Olomouci na velmi výhodném místě mimo centrum města, v blízkosti hlavní silnice směr Ostrava. Disponuje možností parkování nejen osobních aut a autobusů, ale i kamionů. Hotel byl od roku 1991 postupně přebudováván z podnikové ubytovny a od roku 1994 je v provozu s kompletními službami. Našim hostům nabízíme hned několik druhů pokojů, z kterých mají možnost vybírat dle vlastních požadavků od jednolůžkových až po čtyřlůžkové. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Nabízíme ubytování pro každého, tedy i pro velmi náročného zákazníka s celou řadou doplňkových služeb jako praní, žehlení, kopírovací a faxové služby, příjem a odesílání elektronické pošty a jiné. Každý pokoj má své sociální zázemí, barevnou TV a bezplatné wi-fi připojení po celém hotelu včetně restaurace. Ochotný personál je Vám k dispozici 24hod. denně.

Pro svou rodinu, kolegy či zaměstnance Vám připravíme dárkové poukazy libovolné hodnoty. Pro naše stálé hosty máme připravenou odměnu v podobě věrnostní slevové karty (10%, 15%, 20%) ke konzumaci jídla a pití v naší restauraci.

V přízemí hotelu je v komorním prostředí umístěna nekuřácká restaurace a bar, kde je možnost objednat si teplou stravu a to až do půlnoci. Host si zde může vybrat z více jak sto druhů jídel s možností donášky na pokoj. Kapacita restaurace je 32 míst. V letním období je v provozu také zahrádka.

Rovněž nabízíme prostory salonku s kapacitou 20 míst, kde pro Vás můžeme připravit oslavu Vašich narozenin, promocí, svatební hostinu a různé jiné oslavy.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 2.460 Kč
Jednolůžkový pokoj 960 Kč
Domácí mazlíček 150 Kč
Přistýlka 470 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.480 Kč
Třílůžkový pokoj 2.100 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bar
Nekuřácké pokoje
Parkoviště uzavřené
Recepce non-stop
Služba praní
Výtah
Bezbariérový přístup
Parkoviště
Překladatel
Restaurace
Vegetariánská kuchyně
Konferenční možnosti
Parkoviště hlídané
Připojení k internetu
Rodinné pokoje
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 100
Jednolůžkové pokoje 6
Čtyřlůžkové pokoje 6
Kapacita restaurace 30
Dvoulůžkové pokoje 6
Třílůžkové pokoje 6

Vybavení pokojů

Lednička
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Restaurace v hotelu Milotel Olomouc

V přízemí hotelu Milotel se nachází restaurace, bar a salonek. Kapacita restaurace je 32 míst. Všechna jídla z restaurace si také můžete objednat s donáškou na pokoj. Hotelová restaurace se širokou nabídkou vynikajících jídel je otevřena:
NE – ST od 6,00 do 24,00 hod.
ČT – SO od 6,00 do 01,00 hod.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Kopírka
Promítačka
Data projektor
Plátno
Fax
Připojení k internetu

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bowling, kuželky
Jezdectví, koně
Minigolf
Půjčovna lyží
Squash
Aerobic, cvičení
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Motokáry
Rybolov
Střelnice
Bazén venkovní
Fitness, posilovna
Kulečník, billiard
Půjčovna aut
Solárium
Tenisový kurt
Bazén vnitřní
In-line bruslení
Létání
Půjčovna kol
Sportovní hala
Volejbalový kurt

Okolí

Olomouc, kdysi hlavní město Moravy a dnes po Praze nejvýznamnější městská památková rezervace v České republice, je metropolí hanáckého regionu. 3* Hotel Milotel najdete na velmi výhodném místě mimo centrum města, odkud lze vyrážet na příjemné výlety a za poznáním. Za návštěvu jistě stojí Svatý Kopeček, tradiční místo s bazilikou Navštívení Panny Marie, zoologická zahrada, arboretum se vzácnými dřevinami v Bílé Lhotě, přírodní ráj Horizont Bystrovany nebo krápníkové jeskyně v Mladči a Javoříčku. Děti jistě nadchne pohádkový hrad Bouzov nedaleko Olomouce. K neméně zajímavým výletům patří návštěva stálé expozice historických hodin na hradě ve Šternberku.

Mapa

Centrum 6 km Autobus 20 m Vlak 4 km

zobrazit kontakty

Hotel Milotel: kontakty

Telefon: 585 311 357
Mobil: 602 752 521
Fax: 585 314 423
WWW: www.milotel.cz/