Hotel Nástup, Loučná pod Klínovcem

Háj 104, Loučná pod Klínovcem, 43191

od 1.450 Kč
pokoj/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata

O nás

Luxusní čtyřhvězdičkový horský hotel Nástup (nacházející se přímo v centru Skiareálu Klínovec) s jedinečnou atmosférou poskytuje cenově dostupný a zároveň vysoký zákaznický komfort i těm nejnáročnějším hostům. Tímto Vás zveme k prohlídce našich stránek, ale především k návštěvě hotelu samotného.

Další informace

Nabízíme nadstandardní ubytování v této skladbě: * 3x apartmán (obývací pokoj, 2 x ložnice – dvě lůžka) * 19x suita (obývací pokoj s přistýlkou, ložnice – dvě lůžka) * 10x jednolůžkový pokoj s přistýlkou Ke standardnímu vybavení patří mimo jiné vlastní koupelna, WC, televizor se satelitním signálem, radiobudík, telefon s přímou volbou, přípojka pro PC do hotelové sítě a minibar.

WELLNESS PROCEDURY

Pro dokonalou relaxaci a uvolnění máme připraveny procedury, kterými tohoto cíle jistě dosáhneme. Pokud si budete přát, zabalíme Vás do parafínu, prokrvíme Vaše tělo pomocí hydroterapie nebo Vás budeme stimulovat barevným světlem tak, že se budete cítit po psychické stránce jako znovuzrození. 

MASÁŽE

Kdo by nerad masáž. Lehnout si, příjemně se uvolnit a nechat prsty zkušené masérky či maséra, aby uvolnily ztuhlé svaly jeden po druhém. Při tom spokojeně podřimovat, vnímat uvolňující doteky a poslouchat relaxační hudbu. Přesně takový zážitek je Vám připraven splnit personál hotelu Nástup. se budete cítit po psychické stránce jako znovuzrození.Kdo by nerad masáž. Lehnout si, příjemně se uvolnit a nechat prsty zkušené masérky či maséra, aby uvolnily ztuhlé svaly jeden po druhém. Při tom spokojeně podřimovat, vnímat uvolňující doteky a poslouchat relaxační hudbu. Přesně takový zážitek je Vám připraven splnit personál hotelu Nástup. Kdo by nerad masáž. Lehnout si, příjemně se uvolnit a nechat prsty zkušené masérky či maséra, aby uvolnily ztuhlé svaly jeden po druhém. Při tom spokojeně podřimovat, vnímat uvolňující doteky a poslouchat relaxační hudbu. Přesně takový zážitek je Vám připraven splnit personál hotelu Nástup.  

 

Ceny

Polopenze 250 Kč
Přistýlka 610 Kč
Domácí mazlíček 300 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.450 Kč
Apartmán 3.420 Kč
Dvoulůžkový pokoj 2.490 Kč
Cena za sál 300 Kč

Snídaně v ceně


Ceny jsou platné v termínu 14.3. – 31.10.2016.

Služby

Dětský koutek
Konferenční možnosti
Masáže
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Recepce non-stop
Sauna
Solárium
Terasa
Vstup domácích zvířat
Úschovna kol, lyží
Restaurace
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 60
Jednolůžkové pokoje 10
Čtyřlůžkové pokoje 3
Dvoulůžkové pokoje 19

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Minibar
Satelit, kabelová TV
TV
Trezor
WC

Restaurace

V prostorách hotelu je možné organizovat rauty, bankety, společenské akce, barbecue, ale také třeba posezení u ohně s opékáním špekáčků. Jídelna (nekuřácká) – 30 míst Zde jsou podávány snídaně formou bufetu v době od 7.30 do 10.00. Dále slouží pro běžné stravování hotelových hostů i příchozích. Restaurace s tanečním parketem – 60 míst Tento provoz s nádherným výhledem na panorama Krušných hor slouží k celodennímu stravování, pořádání kulturních, společenských akcí či firemních seminářů. Na jídelním lístku najdete speciality domácí i mezinárodní kuchyně a širokou nabídku nápojů včetně značkových a archivních vín. Příjemné prostředí dokresluje kvalitní obsluha. Lobby bar K posezení u skleničky kvalitního koňaku nebo jen šálku kvalitní kávy či čaje můžete využít lobby bar, který vám rovněž nabízí široký sortiment dalších nápojů jako whisky, koktejly a různé nealkoholické nápoje. Letní terasa s grilem Je umístěna přímo u restaurace a její součástí jsou dřevěné lavice, stoly a otevřené ohniště. Jistě ji ocení příznivci posezení na čerstvém vzduchu v letních měsících. Pro romantičtější povahy můžeme nabídnout posezení u ohniště v zadní části hotelu kousek od lesa.

Kongresové možnosti

Data projektor
Ozvučení, reprobedny
Připojení k internetu
Tabule
Zpětný projektor

Firemní akce

Kapacita a technické zázemí hotelu umožňuje pořádání různých incentivních akcí a seminářů. K technickému vybavení patří kvalitní projekční technika, možnost připojení na videookruh a k internetu. V rámci pořádání kongresových akcí jsme připravení poskytnout ucelený gastronomický servis počínaje občerstvením, pokračuje Coffeebreaky, pracovními obědy, slavnostními menu až po rauty vždy podle individuálních požadavků klientů.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní Běžkařské stopy
Cyklostezky Kulečník, billiard
Lyže, snowboard Minigolf
Půjčovna kol Půjčovna lyží
Solárium Tenisový kurt
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Nástup: kontakty

Telefon: +420 471 120 299