Předchozí
Další

Garni Hotel, Tachov

U Rybeny 1371, Tachov, 34701

od 500 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 200 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Pokud hledáte místo pro vaší aktivní dovolenou, odpočinek, sportovní soustředění, nebo prostory pro možnost školení pak Vám náš hotel nabízí pohodlí a kvalitu ubytování v klidné části Tachova.
Nabízíme různé typy pokojů od apartmánů po ekonomičtější varianty ubytování.

Další informace

Hotel se nachází nedaleko od centra, jež uspokojí i ty náročnější z Vás. Je vhodný nejen pro jednotlivce či rodiny s dětmi, ale i pro početné skupiny.
Obzvláště sportovní oddíly pak ocení moderní sportovní areál v těsné blízkosti hotelu. Areál disponuje tenisovými kurty, zimním stadionem, krytou střelnicí, fotbalovými hřišti včetně vyhřívaného umělého trávníku, koupalištěm, krytým bazénem, sportovní halou a dalšími sportovišti.
Náš hotel je vyhledáván pro možnost pořádání tréninkových kempů a soustředění.

Hotel nabízí snídaně formou bufetu. V jeho těsné blízkosti se nachází i moderní restaurace Anděl, která je vzdálena 150 metrů od hotelu.

 

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 500 Kč
Jednolůžkový pokoj 600 Kč
Třílůžkový pokoj 500 Kč
Domácí mazlíček 150 Kč
Přistýlka 300 Kč
Dvoulůžkový pokoj 500 Kč
Snídaně 90 Kč

pro dlouhodobější pobyty a větší skupiny možnost slev

Služby

Konferenční možnosti
Společenské prostory
Parkoviště
Úschovna kol, lyží
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 98
Počet apartmánů 4
Dvoulůžkové pokoje 40
Třílůžkové pokoje 6
Kapacita restaurace 60

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Kongresové možnosti

Šatna

Firemní akce

KONFERENCE A ŠKOLENÍ
Ani příznivci královské hry v šach u nás nepřijdou zkrátka. Nejen jim nabízíme zrenovovanou konferenční místnost s minibarem, která velmi pohodlně pojme na 50 účastníků jakýchkoli společenských (firemních i soukromých) akcí.
Naše zkušenosti v oblasti organizování těchto akcí Vám zaručují vysoký standard a hladký průběh Vámi pořádaného jednání.

SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
Naše zařízení je situováno v bezprostřední blízkosti sportovního areálu, je tedy ideální pro účastníky organizovaných turnajů, soutěží a sportovních soustředění. Pro tyto účely jsou v suterénu hotelu k dispozici šatna a sprchy. Snadno dostupné jsou například:
* sportovní hala
* atletická dráha
* fotbalový stadion
* zimní stadion
* tenisové kurty
* krytý plavecký bazén
Umístění jednotlivých sportovišť je zřejmé z mapy, která je součástí této stránky. Také rodinky s dětmi zajisté uvítají krátkou vzdálenost ke zmíněnému areálu, ve kterém se nachází i koupaliště s hospůdkou.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Fitness, posilovna
Tenisový kurt
Bazén vnitřní
Minigolf
Bowling, kuželky
Sportovní hala
Cyklostezky
Squash

Okolí

DOVOLENÁ V ČESKÉM LESE
Tachov je malé město se slavnou husitskou historií. Leží uprostřed Chráněné krajinné oblasti Český les, jen několik kilometrů od hranic. Jeho strategická poloha bude zajisté vyhovovat návštěvníkům nedalekého Německa i proslulé lázeňské oblasti (Konstantinovy Lázně, Mariánské Lázně, Lázně Kynžvart…).
Okolí Tachova je ideálním místem na turistické či cyklistické výlety, nově s možností napojení na trasy v SRN. Velmi oceníte nedotčený ráz krajiny bohatý na historické památky i přírodní zajímavosti, donedávna ukryté hluboko v hraničním pásmu.
Na své si přijdou i příznivci zlatavého moku díky nedalekému rodinnému pivovaru Chodovar, který ve svých sklepních prostorách ukrývá stylovou pivovarskou restauraci s muzeem a bohatou nabídkou tohoto nápoje.

Mapa

Centrum 200 m Autobus 50 m Vlak 500 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Garni Hotel: kontakty

Telefon: +420 727 904 455
+420 374 722 544