Předchozí
Další

Hotel pod Pralesem, Mladé Buky

Dolní Sejfy 141, Mladé Buky, 54223

od 450 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel pod Pralesem se nachází ve východní části Krkonoš na jižním úpatí RÝCHOR v nádherné, jedinečné přírodě, která má v této lokalitě své kouzlo v každém ročním období. Hotel pod Pralesem má kapacitu 45 - 60 lůžek a solidní zázemí s nadstandardním vnitřním i venkovním vybavením. Přístup je ze silnice I. tř. č. 14 Trutnov - Janské Lázně - Pec pod Sněžkou odbočením v obci Mladé Buky. Hotel umožňuje celoroční sportovní vyžití pro všechny věkové kategorie jak svým venkovním i vnitřním vybavením, tak i atraktivním okolím. Má bezbariérový přístup k pokojům.

Další informace

HpP má 6 apartmentů a 7 dvoulůžkových pokojů (celkem 45 - 60 lůžek). Má tedy k dispozici 19 dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje lze doplnit přistýlkou a některé větší dokonce dvěma přistýlkami. Každý apartment i samostatný dvoulůžkový pokoj má vlastní sociální zařízení, t.j. WC a sprchu. Apartment č. 22 má koupelnu s vanou. RELAXACE - V suterénu hotelu je relaxační komplex zahrnující saunu, bazén s vířivkou - whirlpool, solárium, rotoped a místnost s masážními stoly. Sauna s komplexním sociálním vybavením a ochlazovacím bazénem má i odpočinkovou místnost ve které zajišťujeme podávání čajů a dalších osvěžujících nápojů. V suterénu hotelu je útulná vinárna - noční klub pro 60 osob s menším tanečním parketem vybavená zařízením pro firemní nebo rodinné diskotéky.

Ceny

Cena za osobu 450 Kč
Domácí mazlíček 90 Kč

Snídaně v ceně


Děti do tří let mají pobyt zdarma, od čtyř do deseti let platí 70% ceny.

Služby

Bezbariérový přístup
Masáže
Restaurace
Terasa
Zahrada
Dětský koutek
Parkoviště
Sauna
Vstup domácích zvířat
Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Solárium
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 60
Kapacita restaurace 70

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V přízemí je jídelna pro 80 osob, která díky moderně vybavené kuchyni umožňuje rychlý a plynulý výdej stravy. Od jara do podzimu je v době pěkného počasí hojně využívána zahradní restaurace, která spojuje požitek příjemného posezení v romantické přírodě s příjemnou konzumací.

Firemní akce

HpP má dobré zázemí pro konání hromadných akcí, jako pořádání odborných kurzů, školení a společenských rautů, ale i rodinných oslav, svateb a podobných událostí. V 1. patře je konferenční sál pro 60 až 80 osob, který je variabilní a v době rekreací slouží jako klubovna.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Cyklostezky
Rybolov
Golf
Tenisový kurt
Horolezectví

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel pod Pralesem: kontakty

Telefon: +420 602 445 234
+420 499 773 202