Předchozí
Další

Hotel Pod zámkem, Vranov nad Dyjí

Náměstí 45, Vranov nad Dyjí, 671 03

od 690 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Hotel Pod Zámkem se nachází v blízkosti Vranovské přehrady, v chráněné krajinné oblasti Národní park Podyjí, na náměstí městyse Vranov nad Dyjí. Přímo nad ním se na skále tyčí místní dominanta – Státní zámek Vranov nad Dyjí. Budova hotelu prošla v letech 2000 – 2001 komplexní rekonstrukcí. Je památkově chráněná a její vznik se datuje rokem 1524. Původní název je „Pitourův dům“.

Další informace

Ubytování pro jednotlivce i skupiny nabízíme v útulných pokojích, vybavených vlastním sociálním zařízením a barevným televizorem. Najdete zde odpovídající komfort a pohodlí, pro příjemné chvíle, strávené v našem hotelu jak pro rodinnou dovolenou, tak pro firemní pobyty a společenské akce. Zdarma našim klientům nabízíme tyto služby: ▪ parkování v areálu hotelu ▪ úschova kol ▪zapůjčení kol (za poplatek) zapůjčení elektro koloběžek (za poplatek)  parkování motocyklů pod přístřeškem ▪ zapůjčení vysoušeče vlasů, žehličky a žehlícího prkna ▪ zapůjčení společenských her ▪ možnost využití hotelového počítače s přístupem k internetu ▪ připojení k internetu – WIFI ▪ k dispozici mikrovlnná trouba pro ohřev dětské stravy a lednice pro její uchování ▪ úschova cenností

Ceny

Apartmán 4.073 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Třílůžkový pokoj 2.075 Kč
Cena za osobu 690 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.380 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 2.766 Kč
Přistýlka 250 Kč

Snídaně v ceně


Děti: 0 – 4 roky ZDARMA ( možnost postýlka) 5 – 10 let - na přistýlce ( na vyžádání) 250 Kč - na stávájící posteli 375 Kč 11 – 15 let - na přistýlce ( na vyžádání) 250 Kč - na stávájící posteli 500 Kč Informujte recepci.

Služby

Dětský koutek
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Nekuřácké pokoje
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Parkoviště uzavřené
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 45
Jednolůžkové pokoje 1
Třílůžkové pokoje 3
Čtyřlůžkové pokoje 4
Kapacita restaurace 60
Dvoulůžkové pokoje 8
Počet apartmánů 1

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Pro příjemný začátek dne, je pro Vás v naší kavárně připravena bohatá snídaně formou bufetu. Po celý den si pak můžete vybrat ze široké nabídky našeho jídelního/nápojového a vinného lístku. Nabízíme i možnost přikoupení polopenze. Kavárna též nabízí možnost pořádání rautů, rodinných oslav i stravování skupin. Hotelová restaurace s kapacitou 60 míst + 20 na zahrádce, Vás zve k příjemnému posezení nad něčím dobrým z našeho jídelního/nápojového lístku nebo nad moravskými víny z naší nabídky.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Tenisový kurt
Koupání řeka, jezero
Vodáctví, lodě
Půjčovna kol
Rybolov

Okolí

Turistický vláček na zámek a na přehradu http://www.vlacekvranov.cz/files/jizdni-rad-vranovskeho-vlacku-2018.pdf

Pěší turistika - procházky po okolí po vyznačených turistických stezkách, zejména procházka po Národním parku Podyjí, návštěva státního zámku Vranov nad Dyjí s možností prohlídky, vycházka k Vranovské přehradě s možností vyjížďky lodí na hrad Bítov, procházka podél řeky Dyje k visutému mostu, zdatnější mohou dojít k Ledovým slujím.

Lodní doprava na Vranovské přehradě https://www.lodnidopravavranov.cz/jizdni-rad/linkove-plavby Projížďka výletní lodí po Vranovské přehradě.

Z náměstí červená značka E8 po proudu Dyje, přes NP Podyjí Z náměstí modrá značka Claryho okruh, např. na přehradní hráz Vranovské přehrady 1,5 km. Opačným směrem 5 km na hraniční přechod Podmyče a dále do Rakouska do Fellingu.

Z náměstí zelená značka Naučná stezka Karla Claryho U zámku: Okruh H. Mnizskové, Hraběnčina stezka, Felicitin okruh.

Autoturistika návštěva hradů a zámků v okolí (Bítov, Cornštejn, Jevišovice, Jaroměřice, Telč (UNESCO), Třebíč (UNESCO), Uherčice, Valtice, Mikulov, Lednice, Slavonice), dále pak návštěva zajímavých míst jako je např. město Blansko, Moravský kras, termální lázně Laa an der Thaya v Rakousku, Vídeň a mnoho dalších. Návštěvu města Znojma můžete rovněž spojit i s nákupy v nedalekém Freeportu na hraničním přechodu Hatě.

Odpočinek - možnost projížďky vláčkem, který vás odveze na zámek Vranov nebo na Vranovskou přehradu, koupání ve Vranovské přehradě, nebo Městské plovárně Louka v areálu Louckého kláštera ve Znojmě, koupališti Pohoda v Únanově.

Náboženství – Římsko-katolický farní kostel Nanebevzetí panny Marie je v provozu a má bohoslužby ve čtvrtek, pátek a v neděli.

Ve Vranově je aktivní je rybářský spolek http://www.mrsbrno.cz/index.php/kontakty/643-vranov-nad-dyji.

Pro rybáře - pro nedočkavé a vytrvalé rybáře nabízíme možnost přípravy snídaňového balíčku.

Dalešická přehrada - lodní doprava, romantika a množství cyklotras.

Víte, že u nás máme hrad, který stojí na nepřístupném ostrově uprostřed jezera? Pokud jste trochu dobrodružné povahy, podnikněte výlet na Vysočinu k přehradě Dalešice. Budete-li mít štěstí, podaří se vám na tento hrad dostat suchou nohou.

Zámek Vranov nad Dyjí - klenot evropského baroka. K nejpozoruhodnějším světským stavbám středoevropského baroka patří zámek Vranov nad Dyjí.

Camp Bítov na Vranovské přehradě. Jednu ze zátok Vranovské přehrady, která je obklopena 100 metrů vysokými skalami, obepíná Camp Bítov.

Vranovská přehrada - Moravský Jadran nedaleko Vranova nad Dyjí. Třicet km dlouhá jihomoravská nádrž s čistou a teplou vodou se nachází v překrásném údolí pod hrdým barokním zámkem Vranovem nad Dyjí poskytuje výborné podmínky pro koupání a vodní sporty. Kvalita vody ve Vranovské přehradě patří k těm nejlepším v České republice.

Hrad Cornštejn nad Vranovskou přehradou. Hrad Cornštejn nad vodní hladinou u Bítova pochází ze 14. století a byl postaven nedaleko místa původního hradiště. S Cornštejnem se pojí skutečně bohatá historie, protože patřil až do dobytí husity českým králům. Pozůstatky hradu najdete na vysokém ostrohu nad řekou Dyjí, blízko ústí Želetavky.

Cyklistika Cykloturistika - návštěva hradů a zámků (Bítov, Cornštejn, Hardegg), vyznačené cyklistické trasy vás mohou zavést až do příhraničních míst Rakouska.

V hotelu je půjčovna kol ( za poplatek 200/den). V hotelu je úschovna kol hostů.

Kolem hotelu vede Cyklotrasa 5122 Mlynářská a Greenway 48 http://www.cyklo-jizni-morava.cz/5122 Cyklotrasa „Pivovarská 12%.


Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Pod zámkem: kontakty

Telefon: +420 732 772 858
Mobil: +420 702 090 947
Fax: +420-515 296 253

Mapa

Autobus 100 m