Předchozí
Další

Hotel Podhrad, Hluboká nad Vltavou

náměstí Čsl. armády 30, Hluboká nad Vltavou, 37341

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel Podhrad je nově otevřeným hotelem v samotném centru města Hluboká nad Vltavou, které je jedním z nejkrásnějších koutů Jihočeského kraje a celé České republiky. Ubytovaní hosté získají možnost strávit nádherné chvíle jen několik kroků od dominanty celého města – státního zámku Hluboká.

Další informace

Hotel Podhrad**** nabízí ubytování v 70 pokojích (včetně jednoho pokoje pro handicapované) a 4 luxusních apartmá o celkové kapacitě 167lůžek. Hotelové pokoje mají vlastní sociální zařízení a svým stylovým vybavením zcela odpovídají požadovaným standardům čtyřhvězdičkového hotelu (koupelny s vanou či sprchou, WC, fén, trezor, minibar, telefon s přímou volbou, TV se satelitem , připojení na internet). Pro naše klienty je připraveno hotelové relaxační centrum s bazénem 2,5 x 5 m s protiproudem, whirl-pool , sauna a infrasauna , nabídka několika druhů masáží a kosmetických služeb.

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště hlídané
Terasa
Wellness služby
Kosmetika, manikúra, pedikúra
Restaurace
Vířivka
Masáže
Sauna
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 167
Kapacita restaurace 150

Vybavení pokojů

Minibar
TV
Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna
Trezor
WC

Restaurace

Hotel nabízí své gastronomické služby v příjemně vybaveném klimatizovaném prostředí hotelového Lobby baru a dvou restaurací s kapacitou cca 150 míst . Dále se zde nachází venkovní terasa v atriu a před hotelem, plně vybavená konferenční místnost a relaxační centrum.Vše ve stylovém provedení.

Firemní akce

Klimatizovaný sál a restaurace s denním světlem jsou vhodné pro veškeré větší konferenční a společenské akce, firemní večírky , jednání, semináře, slavnostní posezení a svatební hostiny. Profesionální ozvučení sálu s možností propojení všech vstupů a výstupů. Veškerá moderní prezentační technika a špičkové cateringové zázemí týmu kuchařů exklusivního restaurantu.

Sportovní možnosti v okolí

Golf
Jezdectví, koně
Tenisový kurt

Okolí

Ubytovaní hosté mohou v hotelu využít služeb, které vlastník hotelu poskytuje samostatně nebo ve spojení se svými partnery. Ve speciální nabídce hotelu se tak objevuje zprostředkování jezdeckých kurzů, projížděk na koni, ale také zprostředkování golfové školy a golfové hry na hřišti místního golfového klubu, vyhlídkové plavby a lety, prohlídky zámků a pivovarů a jiných doplňkových programů dle přání a možností v lokalitě.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Podhrad: kontakty

Telefon: +420 387 983 690
Fax: +420 387 983 693
WWW: www.hotel-podhrad.cz

Mapa