Předchozí
Další

Hotel Probe, Blansko

Husova 1994/1, Blansko, 67801

od 390 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 600 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Svým charakterem je ubytování vhodné jak pro rodiny s dětmi, turisty, účastníky sportovních či společenských akcí, školní výlety, tak i pro pracovníky různých firem, dělníky a brigádníky. • nejlevnější ubytování v Blansku • hotelová ubytovna je situována v dostupné blízkosti centra • krátkodobé i dlouhodobé ubytování • slevy při dlouhodobém pobytu • skvělá vybavenost pokojů i společných prostor • blízká vzdálenost k vlakovému i autobusovému nádraží, zastávka MHD u hotelové ubytovny • vlastní parkoviště • restaurace, salonky, sport bar s kulečníkovou hernou

Další informace

Ubytovací kapacita hotelu s výtahem je 250 lůžek ve 150 pokojích s koupelnou a WC. Pro obchodní jednání, bankety a rodinné slavnosti slouží společenské salonky. V sále s kapacitou 80 osob se zajišťují školení, semináře včetně potřebného vybavení. Pro bezpečnost hostů umožňujeme úschovu cenností v hotelovém trezoru a uložení jízdních kol v uzamykatelné Úschovně kol. Zabezpečujeme sportovní využití v areálu s 6-ti kuželkářskými drahami,squash. V dostupné vzdálenosti je nový aquapark a v těsné blízkosti hotelu je přehrada a koupání v lomu, zvláště zajímavém pro potápěče. Krajina chráněné oblasti Moravského krasu nabízí ideální ovzduší a výborně značené cyklostezky. V letních měsících umožňujeme cenově přístupnou rodinou dovolenou. Pro ubytované hosty a skupiny zajišťujeme vstup do jeskyní Moravského krasu.Návštěva jeskyní Moravského krasu je možna po celý rok.

   

Ceny

Domácí mazlíček 50 Kč
Třílůžkový pokoj 920 Kč
Dvoulůžkový pokoj 690 Kč
Jednolůžkový pokoj 390 Kč

Snídaně v ceně


Ubytování 1 noc

Služby

Konferenční možnosti
Restaurace
Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 30

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Kongresové možnosti

Data projektor
Plátno
Tabule
Videopřehrávač
Kopírka
Připojení k internetu
Telefon
Ozvučení, reprobedny
Satelitní, kabelová TV
TV přijímač

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Fitness, posilovna
Sportovní hala
Bazén vnitřní
Koupání řeka, jezero
Squash
Bowling, kuželky
Kulečník, billiard
Tenisový kurt
Cyklostezky
Minigolf

Okolí

Tato oblast patří se svými více než tisíci jeskyněni mezi středoevropský krasový unikát. Na ploše 92 km2 jsou pro veřejnost zpřístupněny čtyři jeskyně –Punkevní, Kateřinská,Balcarka a Sloupsko-šošůvské jeskyně a hlavně 138,5 m hluboká propast Macocha. Celkový ráz krajiny je dán plošinami s množstvím závrtů, které oddělují hluboké krasové kaňony, tak zvané žleby. Povrchové toky mizí v ponorech do podzemí a protékají rozsáhlými jeskynními systémy. Nejmohutnější z nich je dlouhý 35 km a je nejdelší v ČR. V Moravském krasu se vyskytují unikátní rostlinná a živočišná společenstva. Celé krasové území se protkáno hustou sítí turistických cest. V úsecích uzavřených pro individuální motorovou dopravu v Národní přírodní rezervaci Vývěry Punkvy můžete využít oblíbené cyklistické trasy, v úseku Skalní mlýn – Punkevní jeskyně zase silniční vláčky a mezi Macochou a Punkevními jeskyněmi vyzkoušejte lanovku. Část jeskyní Punkevních a Sloupsko-šošůvských je uzpůsobena i pro návštěvu vozíčkářů.

Mapa

Centrum 600 m Autobus 300 m Vlak 300 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Probe: kontakty

Telefon: +420 602 744 363
+420 516 414 987