Předchozí
Další

Hotel Radnice, Liberec

Moskevská 11, Liberec, 46001

od 1.500 Kč
pokoj/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování 100,-Kč
Centrum 220 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Hotel RADNICE Vám nabízí vysokou kvalitu ubytování a kdo hledá kvalitní ubytování je na správném místě. Náš hotel je vždy správnou volbou jak pro jednotlivce na obchodní cestě tak pro rodiny z dětmi na dovolené. Hotel Radnice patří neodmyslitelně k historickému centru města a je velmi oblíben a vyhledáván právě pro svou skvělou polohu v centru dění jen několik desítek kroků od náměstí Dr. E. Beneše a dominanty tohoto náměstí jíž je liberecká radnice.

Další informace

Hotel Radnice je klidná volba kvalitního ubytování v Liberci. Hotel je vybaven apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje s celkovou kapacitou 47 lůžek s možností přistýlek. Pokoje jsou vybaveny příslušenstvím s vanou se sprchovou clonou, vysoušečem vlasů, požárními detektory , telefonem s přímou volbou, na přání hosta TV, SAT, minibarem, trezorem, internetovou Wi-fi, rychlovarnou konvicí, žehličkou, možností užití sauny, masáží, popřípadě jinými službami či vybavením předem domluveným. Hotel Radnice je připraven nabídnout kvalitní ubytování v Liberci v té nejlepší kvalitě. Je vyhledáván pro své klidné a tiché prostředí a jeho umístění je výhodné pro turisty i obchodníky s vyššími nároky na kvalitu služeb. Váš automobil bude v bezpečí na uzamykatelném parkovišti s kamerovým systémem. U nás se budete cítit opravdu jako doma.

Ceny

Apartmán 2.100 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 2.700 Kč
Přistýlka 500 Kč
Cena za parkování (auto) 100,-Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.900 Kč
Snídaně 180 Kč
Cena za parkování (moto) 100,-Kč
Jednolůžkový pokoj 1.500 Kč
Třílůžkový pokoj 2.300 Kč

Snídaně v ceně


ceny zahrnují snídani a taxi

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště uzavřené
Restaurace
Wellness služby
Masáže
Připojení k internetu
Sauna
Parkoviště
Recepce non-stop
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 47
Jednolůžkové pokoje 1
Třílůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 2
Kapacita restaurace 40
Dvoulůžkové pokoje 16
Počet apartmánů 3

Vybavení pokojů

Balkón
Trezor
WC
Minibar
TV
Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Radnice nabízí kromě ubytování v Liberci i skvělé gastronomické a restaurační služby. Velmi příjemné a klidné prostředí hotelové restaurace je vhodné jak pro posezení ve dvou při svíčkách, tak i pro pořádání menších rodinných oslav nebo svatebních hostin. Vyhlášená kuchyně tohoto hotelu uspokojí jistě i ty nejnáročnější.

Kongresové možnosti

Fax
Satelitní, kabelová TV
Kopírka
Šatna
Připojení k internetu

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Fitness, posilovna
Půjčovna lyží
Bazén vnitřní
Lyžařská škola
Solárium
Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Cyklostezky
Půjčovna kol

Okolí


Liberec svým návštěvníkům nabízí širokou škálu jak sportovního tak i kulturního vyžití. Hotel RADNICE díky svému umístění v samotném středu města zajišťuje skvělou dostupnost různých aktivit. Ubytování u oblastní liberecké galerie, nebo nedaleké divadlo F.X.Šaldy, to jsou nesporné výhody ubytování v našem hotelu. Návštěvu nedalekého Severočeského muzea můžete spojit s výletem do liberecké Zoologické zahrady, či botanické zahrady. Děti jistě potěší vodní radovánky v podobě atrakcí aquaparku v obchodním centru Babylon.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Radnice: kontakty

Telefon: +420 602 222 365
+420 485 105 257
Fax: +420 485 146 453

Mapa

Centrum 220 m