Předchozí
Další

Hotel Rehavital, Jablonec nad Nisou

Jugoslávská 30/11, Jablonec nad Nisou, 46601

od 899 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 100 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel Rehavital se nachází v samém srdci města Jablonci nad Nisou v blízkosti Jizerských hor. Hotel je ideální pro ty, kteří mají rádi přirodu a klid, ale nechtějí ztratit kontakt s městem. Náš hotel je ideální pro cestovatele, kteří se chtějí cítit komfortně a spokojeně za přijatelnou cenu. Jsme jediný hotel v Jablonci nad Nisou s krásným parkem, který je tvořen dvěmi zahradami. Cílem našeho hotelu je, aby se zde naši hosté cítili jako doma, protože my se tu doma cítíme a doufáme, že tento pocit budete sdílet s námi. 

Další informace

Hotel Rehavital nabízí ubytování o celkové kapacitě 27nekuřáckých pokojů ve dvou kategorích. Pokoje se rozkládají ve čtyřech patrech včetně patra podkrovního, kde se nachází pěkné atypické pokoje a terasa hotelu. Kategorie STANDARD A TRAVEL. Standardní vybavení pokojů: Wi-Fi připojení, televize se SAT-kanály, telefon, minibar, stolek se židlemi, vlastní koupelna se sprchou a toaletou. Pokoje typu TRAVEL jsou s menšími okny a nacházejí se na nejnižším patře hotelu. Vybavení pokojů TRAVEL je totožné jako u pokojů typu STANDARD, pouze neobsahují minibar.

Ceny

Cena za sál 3.000 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.780 Kč
Třílůžkový pokoj 2.379 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 3.219 Kč
Jednolůžkový pokoj 899 Kč
Domácí mazlíček 150 Kč
Přistýlka 350 Kč

Snídaně v ceně


V hotelu je možnost relaxace v nově zrekonstruovaném wellness prostoru se saunou a vířivkou. Jedná se o největší a nejmodernější saunu v Libereckém kraji. Privátní vstup je za 250,-Kč/osoba/

Služby

Bezbariérový přístup
Připojení k internetu
Výtah
Dětský koutek
Sauna
Parkoviště
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 1
Třílůžkové pokoje 3
Dvoulůžkové pokoje 19
Jednolůžkové pokoje 6

Vybavení pokojů

Minibar
WC
Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Přijďte si k nám užít pravou chuť Jizerských hor. Snídaně je základem nastartování se na celý den, nejen naší fyzické síly,ale především i té psychické. A to si my v hotelu Rehavital uvědomujeme. Proto jsme pro Vás připravili takový koncept snídaně, aby naplnil všechny Vaše potřeby. Naše snídaně se skláda ze studených i teplých pokrmů. Dbáme na to, aby se najedli vydatně jak dospělí, tak děti a i ti, kteří trpí potrvinovými alergiemi. Snídani tvoří výběr z mléčných a masných výrobků, kde vždy najdete produkty našich lokálních dodavatelů. Autentičnost naší snídaně je nám vším. 
Milujeme ovoce i zeleninu, a proto chceme, aby jí bylo dostatek na našich stolech.
Uvědomujeme si, jak krásný je to prožitek, když si ráno dáte kávu nebo čaj a k tomu se můžete zakousnout do čerstvého sladkého pečiva. A není nic krásnějšího než, když víte, že je to pečeno dle tradičních jizerských receptur. Každý den je u nás snídaně jiná, jelikož my neradi snídáme denně to samé, a chceme tudíž Vás denně něčím jiným překvapit. 
Věřte, že nic nám nedělá větší radost. Pokud nebudete moci si u nás užít snídani, rádi Vám připravíme snídaňový balíček s sebou. Polopenzi u nás nabízíme skupinám a i na ní spolupracujeme s osvědčeným lokálním partnerem, který pro Vás večeře rád připraví. 
Hotel Rehavital nabízí ve své prostorné restauraci bohatou snídani, která je vždy již v ceně pobytu. 

Firemní akce

Hotel Rehavital poskytuje i možnost pronajmutí KONFERENČNÍ MÍSTNOSTI s kapacitou až 40 osob.
Pronájem na celý den je za pouhé 3000,-Kč a rádi vám poskytneme i občerstvení dle vašeho přání. Cena takového občerstvení je obvykle stanovena na 100-150,-Kč/osoba.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Rybolov
Běžkařské stopy
Sportovní hala
Bowling, kuželky
Cyklostezky

Okolí

Hotel se nachází v samém srdci Jizerských hor, které jsou jak známo, doslova propletené turistickými cestami, rozhlednami, sjezdovkami, cyklostezkami a jsou tu samozřejmě skvěle udržované běžkařské stopy.
Dominantou Jablonce nad Nisou je přehrada, která svým vzhledem a polohou zaujme každého, kdo toto sklářské a bižuterní město navštíví.
U přehrady je možnost procházek, jízdy na kole, kolečkových bruslí, plavání nebo rybaření.

Mapa

Centrum 100 m Autobus 700 m Vlak 900 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Rehavital: kontakty

Telefon: +420 483 317 591
Mobil: +420 608 780 001