Předchozí
Další

Hotel Relax, Černá v Pošumaví

Dolní Vltavice 44, Černá v Pošumaví, 382 26

od 1.250 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme komfortní ubytování na břehu Lipna. Firemní akce - školení, svatby, romantické, sportovní a relaxační pobyty. Možnost využití restaurace, půjčovny kol, sportoviště, cyklobaru, dětského hřiště. Cykloturistika, turistika, vodní a zimní sporty.

Další informace

Zažijte krásnou přírodu a komfort v těsné blízkosti Lipenského jezera. Očekávat můžete kompletní služby, profesionální přístup a přátelskou atmosféru. Zajistíme pro Vás firemní akce „na míru“, školení, semináře, rauty, svatby a rodinné oslavy. Nabízíme romantické, aktivní, sportovní a relaxační pobyty. K dispozici restaurace s letní terasou, cyklo bar, půjčovna sportovních potřeb, hotelová pláž, venkovní dětské hřiště a parkoviště. Ochutnat můžete tradiční českou kuchyni a speciální nabídku menu pro GASTRO AKCE.  Jsme ideální místem pro skupinové (sportovci, golfisté a jiné tématické skupiny), ale i individuální pobyty (rodiny s dětmi, senioři vítání).

Ceny

Apartmán 1.600 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.250 Kč

Snídaně v ceně


Ceny ubytování v CZK za noc jsou uvedeny včetně snídaně formou bufetu a DPH. Nejsou zde zahrnuty místní poplatky (viz ceník místních poplatků). Cena rodinného pokoje je uvedena pro 2 osoby na pokoji - pro upřesnění ceny pro jiný počet osob prosím ko

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště
Rodinné pokoje
Dětský koutek
Připojení k internetu
Terasa
Konferenční možnosti
Restaurace
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 30
Kapacita restaurace 70
Počet apartmánů 1

Vybavení pokojů

Balkón
TV
Minibar
Vlastní koupelna
Trezor
WC

Restaurace

Nabízíme možnost stravování v hotelové restauraci s kapacitou 70 míst. K dispozici je také letní terasa s kapacitou 40 míst a Gril Bar Ragata (70 míst) s ojedinělým výhledem na Lipno.

Součástí je venkovní dětské hřiště, které poskytne zázemí pro Vaše ratolesti.  Jídelní lístek nabízí pokrmy tradiční české kuchyně.

Kongresové možnosti

Data projektor
Tabule
Ozvučení, reprobedny
Plátno

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Cyklostezky
Rybolov
In-line bruslení
Vodáctví, lodě
Koupání řeka, jezero

Okolí

Jak v letní sezóně, tak v zimní sezóně (po celý rok) nabízíme  výhodné tématické pobytové balíčky se zaměřením na sport, aktivní odpočinek, romantiku, relaxaci, gastronomii a poznání místních krás a tradic. Lokalitou křižují atraktivní cyklostezky, příroda vybízí k procházkám, projížďkám na in-line bruslích, plachetnicích, kajacích, pramicích, motorových člunech (atraktivní nabídka vodních sportů). Hosté mohou využít služeb převozu na druhý břeh Lipna do bývalého Kyselova, dále pak služeb půjčovny sportovních potřeb a atraktivní nabídky doprovodných služeb v destinaci Lipensko. Hotel disponuje vlastní pláží, beachvolejbalovým a pétanque hřištěm. Děti využijí ke hrám dětský koutek, venkovní dětské hřiště a ohniště. Na své si přijdou sportovci, rybáři, houbaři, milovníci přírody, vodních a zimních sportů (SKI centrum Lipno a Hochficht jsou nedaleko – dopravu k nejbližší zastávce SKI busu zajistím v rámci zimních pobytů zdarma 7 místným minibusem).

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Relax: kontakty

Telefon: +420 380 731 401
Mobil: +420 601 367 508
Fax: +420 380 747 005

Mapa