Hotel Relax, Havířov

Město, Tesařská 322/2, Havířov, 736 01

od 700 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Upravené apartmány s kapacitou 16 lůžek nabízí i opravdový relax. Každý apartmán je určen a plně vybaven vždy pro 2 osoby. Navíc při ubytování nabízíme variabilitu lůžek, tzn. možnosti oddělení či spojení postelí, tak aby byl splněn požadovaný komfort pro ubytované. K tomu kromě plně vybavení kuchyňské linky a zrekonstruované koupelny, nabízí i možnost využití širokých relaxačních služeb v téže budově. I díky toho tak patří ubytování v apartmánech Hotel Relax mezi nejvýhodnější ubytování v Havířově.

Další informace

Naše apartmány mají ještě jednu nespornou výhodu – spolu s ubytováním je zde jedinečná možnost pobytu v Relax centru – masáže, fitness, infrasauna, vířivka. Toto bohaté relaxační centrum se nachází v téže budově.

Ubytování mohou využít pracovníci různých firem, ale i účastníci školení nebo turisté. Poblíž se nachází nádraží, kulturní dům, obchodní centrum i mnoho restaurací na Hlavní třídě.

 A co více? Náš hotel nabízí flexibilní délku ubytování, dále pak 20% slevu pro ubytované na whirpool v našem Relax centru, které je součástí našeho hotelu. Pro ty co hledají ubytování v Havířově tak nabízíme nejen ubytování, ale i možnost relaxu a to vše na jednom místě.

Ceny

Apartmán 700 Kč

2 osoby/noc 1000 Kč.Nabízíme taktéž ubytování na hodinu. Cena takového ubytování činí 400,-Kč, každá další hodina pak za 200,-Kč. Naopak při délce pobytu nad tři dny je sleva 15 % z ceny.

Služby

Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Sauna
Solárium
Masáže
Vířivka
Parkoviště
Wellness služby

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní Cyklostezky
Fitness, posilovna

Hotel Relax: kontakty

Telefon: 596 810 586
737 328 241