Předchozí
Další

Hotel Beta, Bzenec

náměstí Svobody 760, Bzenec, 69681

od 500 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Jedinečná oblast moravského Slovácka skýtá nepřeberné množství zážitků. Hotel Beta, který se nachází v srdci Strážnicka v starobylém městě Bzenci vám poskytne špičkové ubytování a gastronomické služby, tak aby jste v tomto kraji zapoměli na starosti všedních dnů. V srdci vinařského ráje jižní Moravy ochutnáte kvalitní vína z místních vinohradů.

Další informace

V samém srdci malebného Bzence jsme se rozhodli vytvořit místo, které bude splňovat pestré potřeby návštěvníků a zajistit, že na pobyt v hotelu a penzionu Beta jen tak nezapomenou. 

Hotel Beta situovaný v centru malebného, historického centra Bzence vám nabídne komfortní ubytování, kde se budete cítit jako doma. 

Postavili jsme hotel, kde pocítíte sepětí s vinařskou tradicí již od počátku vašeho pobytu. Inspirující pojetí hotelu Beta vás tak bude provázet po celou dobu a věříme, že se k nám budete rádi vracet. 

V nově postaveném hotelu jsme pro vás připravily moderní, plně vybavené pokoje. Při jejich zařizování jsme si kladli za cíl vytvořit harmonické prostředí ve kterém se vám bude líbit a bude vás inspirovat k poznávání zdejšího kraje. Celým interiérem se již od vstupu do hotelu prolíná láska k vínu a zdejším vinicím, kterou můžete spatřit i ve výzdobě pokojů.

Už při samotné stavbě jsme kladli důraz na kvalitní materiály a provedení vytvářející celkový dojem pohodlí ve všech jeho aspektech.

Hotel Beta nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích. Hotel disponuje 10 pokoji s celkem 24 lůžky. Naše celková kapacita činí 44 lůžek. Hotelová část disponuje 10ti pokoji

 • 4x dvoulůžkový
 • 4x třílůžkový
 • 2x apartmán

Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizorem se satelitním příjmem, ledničkou a sprchovým koutem. Ve druhém podlaží hotelu jsou pokoje navíc vybaveny klimatizací. Bezdrátový internet je bezplatně dostupný ve všech prostorách hotelu.

Apartmány jsou navíc vybaveny vanou a jsou rozměrově prostornější. 

Penzion Beta nabízí ubytování ve vkusně a komfortně zařízených pokojích. Penzion disponuje 10ti pokoji s celkem 20ti lůžky.

 • 1x jednolůžkový
 • 6x dvoulůžkový
 • 1x třílůžkový
 • 2x apartmán

Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizorem se satelitním příjmem a sprchovým koutem. Bezdrátový internet je bezplatně dostupný ve všech prostorách penzionu.

Ceny

Apartmán 1.200 Kč
Jednolůžkový pokoj 500 Kč
Domácí mazlíček 150 Kč
Třílůžkový pokoj 1.400 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.000 Kč

Služby

Konferenční možnosti
Restaurace
Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

Klimatizace
TV
Lednička
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC

Restaurace

Věříme, že pokud navšívíte naši restauraci se stylovým interiérem, s vyhlášenou moravskou a světovou kuchyní, širokým výběrem místních vín a příjemnou obsluhou budete od nás odcházet vždy s nezapomenutelným zážitkem.

Velmi úzce spolupracujeme s místními vinaři.

Dbáme na čerstvost potravin, ze kterých s radostí tvoříme gurmánský zážitek. Pokud to je lze, používáme především suroviny lokální od našich místních dodavatelů.

Nechceme vás pouze nasytit, ale především pro vás vytvořit nevšední gurmánský zážitek tak abyste od nás odcházeli s příjemným povitem a dobrou náladou.

Firemní akce

Připravujeme pro vás jedinečný a moderně zařízený salonek s kapacitou 60 míst.

V případě zájmu o uspořádání oslav, svateb či jiných akcí nás prosím kontaktujte  

Catering

BetaCatering zajistí občerstvení na:

 • malé i velké akce
 • svatby
 • firemní večírky
 • soukromé akce
 • oslavy
 • rauty
 • zahradní párty...

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Okolí

Město Bzenec se nachází mezi Kyjovem a Veselím nad Moravou na silnici č. 54, vedoucí ze Znojma do slovenského Nového Mesta nad Váhom. V minulosti byl Bzenec město královské. V dnešní době je známé především tradičním pěstováním znamenitého vína a folklórem v nedaleké Strážnici. Město je oblopeno nádhernou krajinou moravského Slovácka plnou vinic a protkanou síti upravených cyklostezek.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Beta: kontakty

Telefon: +420 703 350 905