! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Hotel Rozkoš, Česká Skalice

třída T. G. Masaryka 120, Česká Skalice, 55203

od 550 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel se nachází u hlavní silnice E 67 Praha - Warszawa, na okraji městečka Česká Skalice u přehradní nádrže Rozkoš. Hotel je situován u severní pláže vodní nádrže ROZKOŠ. Vedle je též umístěn autokemp ATC.

Další informace

Hotel Vám nabízí týdenní pobyty, školní a firemní pobyty s možností vodních sportů a turistiky 24 hotelových pokojů se nachází v prvním a druhém patře budovy. 2-3-4 lůžkové pokoje s vlastním hygienickým zařízením s možností vyhlídky na přehradní nádrž Rozkoš. Celková kapacita hotelu je 61 lůžek.


Relaxace

Dětský bazén, vodní sporty, přírodní koupaliště, cykloturistika, sauna + masáže v dosahu, jízda na koni v dosahu, tenis v dosahu, squash v dosahu,fitness v dosahu ,kuželna v dosahu,možnost rybolovu. K hotelu patří dětský nekrytý bazén s brouzdalištěm a bazén 9x5x1,5 m, který je během letní sezóny přístupný pouze pro hotelové hosty.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 1.400 Kč
Jednolůžkový pokoj 550 Kč
Třílůžkový pokoj 1.150 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Přistýlka 100 Kč
Dvoulůžkový pokoj 900 Kč
Snídaně 89 Kč

Služby

Masáže
Restaurace
Wellness služby
Parkoviště
Sauna
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Nově zrekonstruovaná restaurace nabízí 40 míst, dalších 90 osob lze obsloužit na sále. V sezoně otevřena denně od 7:00 do 23:00. Široký výběr místních specialit. Za příznivého počasí Vás rádi obsloužíme na terase s výhledem na přehradní nádrž ROZKOŠ

Kongresové možnosti

Data projektor

Firemní akce

Konání svatebních, firemních nebo soukromých akcí zajistíme ve velkém sále s možností propojení s malým salonkem. Tvorba rautů a občerstvení z naší kuchyně.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Rybolov
Cyklostezky
Tenisový kurt
Jezdectví, koně
Vodáctví, lodě
Koupání řeka, jezero

Okolí

Poloha hotelu je jako stvořená pro turistiku. V okolí se nachází mnoho turistických zajímavostí. To jak dosažitelné pěší turistikou, jízdou na kole, nebo autem.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Rozkoš: kontakty

Telefon: +420 606 747 248