! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Hotel Sirákov, Liptál

Liptál 409, Liptál, 75631

od 560 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Náš hotel nabízí ubytování v Beskydech v příjemném/luxusním wellness centru na spojnici mezi městy Zlín a Vsetín.

Hotel stojící mezi městy Zlín a Vsetín nabízí jednak ubytování v příjemném prostředí, ale také masáže, whirpool, saunu, relaxaci, odpočinek, turistiku, cykloturistiku, lyžování, běžecké tratě a mnoho dalších lákavých možností, jak plnohodnotně využít volný čas.

Další informace

Všechny pokoje pro ubytování našich hostů jsou stylově a vkusně zařízeny tak, aby se hosté cítili v našem Hotelu Sirákov příjemně. Nábytek pro pokoje je vyroben z kvalitního a luxusně působícího masivu.

Samozřejmostí je vybavenost všech pokojů samostatným sociálním zařízením. V každém pokoji je TV s příjmem kanálů ze satelitu.

Kapacita ubytování je celkem 32 míst v 11ti pokojích, každý pokoj je s vlastním sociálním zařízením, TV, připojením k wifi (zdarma) a pohodlnými postelemi. Pokoje jsou různě veliké. Disponujeme 3 dvoulůžkovými pokoji s oddělenými postelemi, 2 pokoji s manželskou postelí, 3 třílůžkovými pokoji, 2 čtyřlůžkovými pokoji a 1 pětilůžkovým pokojem.

Interiér a vůbec veškeré společné prostory – jídelna, chodby jsou ozdobeny tematicky díly malířů „Valašského názoru“, která jsou zároveň součástí Nezávislé národní Valašské galerie.

Ceny

Cena za osobu 560 Kč
Polopenze 230 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Snídaně 110 Kč
Plná penze 350 Kč

Služby

Parkoviště
Sauna
Připojení k internetu
Vířivka
Restaurace
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 32
Pětilůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 2
Třílůžkové pokoje 3
Dvoulůžkové pokoje 5

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Restaurace našeho Hotelu Sirákov nabízí hostům velmi příjemné a současně stylové posezení. Prostory jsou zařízeny vkusně s ohledem na lokalitu hotelu a jeho okolí. Pro hosty jsou připraveny i dva salónky, které jsou vhodné k pořádání soukromých akcí.

 

V letním období je v provozu také venkovní zahrádka, na níž je možné na základě předchozí domluvy grilovat – není problém, aby naši kuchaři naložili maso dle vašich požadavků, případně se můžete nechat překvapit našimi recepty a vychutnat si skvělé uzené maso nebo vynikající klobásky.

 

Domácí udírna, kterou provozujeme, funguje celoročně. Pro pořádání akci zajistíme kdykoli vyuzení masa, ryb ale také zeleniny nebo naší speciality – hlívy ústřičné.

 

Naše restaurace se pyšní širokou nabídkou skvělých pokrmů a mnoha specialit. Při vaření si zakládáme na výhradním používání kvalitních surovin. Jídelníček upravujeme i vzhledem k aktuální roční době a sezonním potravinám a plodinám.

Firemní akce

Nabízíme plný servis při zajištění soukromých akcí – v našem hotelu je možné pořádat školení, firemní akce, přednášky a semináře, ale samozřejmě také svatby a další společenské i rodinné sešlosti. V případě zájmu zajistíme vše i s ubytováním pro účastníky v našem hotelu Sirákov.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Tenisový kurt
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Sirákov: kontakty

Fax: 571 438 181
Mobil: 601 522 113

Mapa