Hotel Skalský dvůr, Bystřice nad Pernštejnem

Lísek 52, Bystřice nad Pernštejnem, 59301

od 1.100 Kč
pokoj/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE

O nás

Hotel Skalský dvůr je situován v malebném zákoutí Českomoravské vysočiny, ekologicky nejčistší oblasti ČR, v samém středu republiky, s dostupností dálnice D1, v těsné blízkosti Nového Města na Moravě.

Další informace

Všechny pokoje s výhledem do přírody jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a příslušenstvím. Chvíle odpočinku mohou hosté trávit také v příjemném prostředí zimní zahrady. Součástí areálu Skalského dvora jsou tenisové a volejbalové kurty i hřiště na streetball. Rovněž je možno zapůjčit si horská kola a vydat se po značených cyklotrasách. Skalský dvůr je rovněž vyhledávaným místem pro milovníky pěší turistiky, kteří mohou z hotelu konat rozmanité výlety Vysočinou po dobře značených turistických stezkách. Relaxace: krytý bazén s protiproudem, sauna, fitness, masáže - je třeba objednat předem. Dále je pro naše hosty k dispozici: kulečník, stolni tenis, ruské kuželky, elektronické šipky a různé společenské hry. Hotel je postaven v těsné blízkosti Skalského rybníka, ve kterém se kromě koupání nabízí také možnost rybaření a projížďky na lodičkách. Na přání hostů zajistíme projížďky na koních po překrásném okolí s možností daleké vyhlídky. Dětský koutek, v dosahu 8 km nová víceúčelová sportovní hala (bowling, kuželky, squash, horolezecká stěna, tři hřiště na míčové hry), venkovní koupaliště se třemi vyhřívanými bazény - sezónní provoz www.arealsportu.cz

Ceny

Jednolůžkový pokoj 1.100 Kč
Apartmán 2.500 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.700 Kč
Přistýlka 450 Kč

Snídaně v ceně


Využijte výhodné pobytové balíčky s atraktivní nabídkou doplňkových služeb za akční ceny!

Služby

Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Garáže
Konferenční možnosti
Masáže
Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Recepce non-stop
Sauna
Terasa
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Restaurace
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 176
Kapacita restaurace 130

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV
WC

Restaurace

Celodenní stravování je zajištěno v nekuřácké jídelně se 130 místy u stolu. K příjemnému posezení s nádherným výhledem do přírody je hostům k dispozici 50 míst v denním baru.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Data projektor
Diapozitivní projektor
Fax
Klimatizace
Kopírka
Laserové ukazovátko
Mikrofon(y)
Molo
Ozvučení, reprobedny
Parket
Plátno
Počítač, notebook
Pult
Pódium
Pódium
Připojení k internetu
TV přijímač
Tabule
Videopřehrávač
Zpětný projektor
Šatna

Firemní akce

Slavnostní příležitosti: Pro pořádání firemních i rodinných oslav je možné doporučit komorní prostředí šesti rozmanitě propojených salonků Šafářova domu s celkovým počtem 55 míst nebo krbový salonek se 40 místy. Nabízíme uspořádání: rautů, slavnostních hostin a banketů, grilovacích párty na terasách s nádherným výhledem na Skalský rybník a okolní přírodu.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní Cyklostezky
Fitness, posilovna Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero Kulečník, billiard
Půjčovna kol Rybolov
Tenisový kurt Vodáctví, lodě
Volejbalový kurt

Okolí

Možnost rybolovu, houbaření, značené cyklotrasy i turistické stezky, ideální terén pro orientační běh. V zimním období - běžkařské stopy vedou přímo od hotelu po značených trasách s různou obtížností, v okruhu 10-15 km 4 sjezdovky s technickým zasněžováním a večerním osvětlením.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Skalský dvůr: kontakty

Telefon: +420 566 591 511
Mobil: +420 606 725 502