Předchozí
Další

Hotel SportLife, Rumburk

Lesní 1302/12, Rumburk, 40801

od 895 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Náš komplex Sportlife centrum se nachází v těsné blízkosti Národního parku České Švýcarsko a CHKO Lužické Hory. Jsme vhodným ubytovacím zařízením pro sportovní týmy na letní či zimní soustředění, základní i střední školy na výlety či školy v přírodě, firmy a jejich sportovní dny i různé další firmení akce, ale také pro klasickou rodinnou dovolenou. Ubytování nabízíme v několika kategoriích a to hotel***, chaty a penzion. Dále Vám nabízíme prostory ke školení, sportování, ale také i k odpočinku. Rádi Vás u nás přivítáme.

Další informace

Hotelový komlex
Sportlife Centrum nabízí ubytování v hotelovém komplexu ve dvou hotelích, které jsou vzájemně propojeny průchodem.

Hotel*** budova A
nabízí ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, set-top-boxem, telefonem, přípojkou na internet nebo wifi připojením a minibarem.
Hotel nabízí celkem 64 lůžek ve 26 pokojích.

Hotel*** budova B
nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a vícelůžkových pokojích s možností využití přistýlek. Pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, lednicí a wifi připojením.

Hotel nabízí celkem 38 lůžek v 8 pokojích.

Kapacita obou hotelů je 85 lůžek ve 34 pokojích s možností 29 přistýlek. Hotelové parkoviště je pod dohledem bezpečnostních kamer. V hotelovém komplexu se můžete ubytovat kdykoliv během roku.

Chatky a camp
Chatky jsou jednoduše, ale účelově zařízeny, k vybavení patří dvoupatrové postele, šatní skříň a stůl se židlemi. V areálu je pro chatky k dispozici sociální zařízení. Nejdále vzdálená chata je 10 m.

Ubytovací kapacita chat je 130 lůžek ve 26 pokojích. 

Wellness
Wellness to je zdraví, psychická a fyzická harmonie. Pro ty, které trápí únava a touží po klidu odpočinku a relaxaci. V našem komplexu naleznete tři  možnosti jak využít volný čas. Fitness, saunu a vířivku.

Fitness charakterizuje především životní styl, sportovní aktivity nebo systém cvičení, který vede k zlepšení fyzické výkonnosti, zdravotního stavu, k tvarování postavy, zlepšení držení těla nebo také ke snížení nadváhy.

Saunování má velmi prospěšné působení na tělesné orgány, systém krevního oběhu a hospodaření těla s vodou. Zvyšuje se odplavování odpadových látek jako i připravenost organismu bránit se proti infekcím.

Vířivka to je náš whirlpool bazén s masážním efektem, když se ponoříte do teplé bublinkové koupele odpočinete si a načerpáte nové síly.

Ceny

Cena za osobu 895 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Konferenční možnosti
Restaurace
Wellness služby
Parkoviště
Sauna
Připojení k internetu
Vířivka

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 235

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Restaurační komplex zahrnuje šest samostatných sálů s kapacitou dvěstěšedesát míst a jednou krytou terasou s kapacitou stopadesát míst. Stylová patrová restaurace s velkým tanečním parketem a otevřeným krbem uprostřed restaurace s dubovými stoly. Nekuřácká restaurace, stylový salonek, velká letní terasa, squashový sál a bowlingový sál, školící místnost.  Možnost plné penze, nebo polopenze, snídaně švédským způsobem. Restaurace nabízí speciality na grilu na otevřeném ohni a speciální omáčky. Možnost rautů až do počtu třista osob. Je možné zde uspořádat různé rodinné oslavy, svatby, firemní akce, školení atd

 

Firemní akce

Sportlife Centrum nabízí prostor s bezbariérovým přístupem po celém komplexu pro firmy s možností pořádání seminářů, přednášek, školení a firemních akcí. Komletně vybavené školící středisko s audio – video technikou, plně ozvučené s možností připojení na internet (WI-FI) má kapacitu šedesát míst, další možnost je využití čtyř samostatných sálů s kapacitou čtyřicet, padesát, třicetdva a čtyřicetpět míst. Pro školení s více jak šedesát osob v jednom sále využíváme sportovní halu s kapacitou až pětset osob, samozřejmostí je ozvučení všech školících míst včetně haly.

Zajistíme doprovodné programy využití víceúčelové sportovní haly (tenis, volejbal, badminton, fotbal) bowling, squash, sauna, fitnes, whirpooll a kulturní program. Připravíme studené či teplé rauty, bankety, cocktaily atp.samozřejmostí je zajištění kompletního stravování včetně coffee breaků, rautů, recepcí apod. Doporučujeme pro ty, kteří hledají dobře vybavený hotel s výbornou kuchyní a službami v místě a chtějí pro své firmy připravit firemní akci na klíč.

 

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Cyklostezky
In-line bruslení
Volejbalový kurt
Bazén vnitřní
Fitness, posilovna
Lyže, snowboard
Běžkařské stopy
Golf
Squash
Bowling, kuželky
Horolezectví
Tenisový kurt

Okolí

K dispozici jsou venkovní a vnitřní sportoviště jako je víceúčelová sportovní hala o rozměrech dvacetdva krát čtyřicetčtyři metrů a výšce deset metrů s umělým povrchem Conipur. Hala je připravená na florbal (originál mantinely, branky a časomíra k dispozici), tenis, volejbal, nohejbal, sálový fotbal, házenou, badminton. Čtyři bowlingové dráhy, dva squashové kurty, čtyři ping-pongové stoly, šipky a fitness centrum. V areálu tři kurty na plážový volejbal, tenisový kurt (antuka), volejbal (antuka), nohejbal (antuka), francouzské koule (pentanque), st. tenis-betonový stůl, minigolf, ve večerních hodinách vše pod umělým osvětlením. Koupaliště čtyřicet krát padesát metrů, hloubka jednaceláosmdesetin metrů, včetně filtrované vody a sociálního zařízení. Od patnácteho června do patnáctého září je pod dozorem plavčíků.

     Dále pak možnost on-line bruslení, využití cyklostezek cca šedesát km, hypostezky, dobře značené turistické stezky, běžkařské tratě,  sjezdové tratě vzdálené od areálu cca dvanáct km.

    V blízkém okolí se nachází atletický stadión, krytý zimní stadión, krytý plavecký bazén cca třista metrů, umělý fotbalový trávník ve Varnsdorfu a v Dolním Podluží. Město Krásná Lípa vám umožní adrenalinový zážitek lezením na horskou stěnu. Na ranči Malevil vzdáleném od nás dvacetpět km si zahrajete golf.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel SportLife: kontakty

Telefon: +420 739 209 649