! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Hotel STUDÁNKA, Rychnov nad Kněžnou

Letovisko Studánka 505, Rychnov nad Kněžnou, 56101

od 1.860 Kč
pokoj/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování - NE
Centrum 3 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel je situován za branami města Rychnov nad Kněžnou. Města s bohatou historií i současným společenským životem. V klidném, romantickém prostředí, s výhledem do zeleně Lesa Včelného. Pohádkové místo sloužilo již od 17. století k lázeňským a rekreačním účelům a uspokojí i požadavky dnešní moderní společnosti. Svou architekturou zapadá nově vystavěný hotel do krásného přírodního prostředí a nabízí již v minulosti ceněné trumfy - léčivou vodu , okolní přírodu, příznivé klimatické podnebí, ale i moderní možnosti relaxace s využitím nejmodernějších wellness technologií. Můžete relaxovat v bazénu a vířivce, absolvovat zkrášlovací procedury a masáže nebo vyrazit pěšky do přírody, na koně, brusle či výlet za krásami a památkami tohoto kraje.

Další informace

Všechny hotelové pokoje mají svůj název a příběh. Můžete bydlet U Vodníka, V Říši baječin nebo např. U tří koček. Nad pokojem je umístěn keramický medailonek a v pokoji pověst vztahující se k danému pokoji. Celý pokoj je tematicky laděný do jedné barvy, tón v tónu. Pověsti pocházejí z okolí hotelu a přilehlého lesa Včelného.  Pokoje mají vybavení plně odpovídající tříhvězdičkovému a čtyřhvězdičkovému standardu a snadné připojení k internetu. Na všech pokojích jsou LCD televizory, sejfy a minibary. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení.

Pokoje jsou nekuřácké, stejně jako celý hotel, včetně restaurace. Kouří se pouze ve vinárně. Hendikepovaní hosté shledají náš hotel velmi pohodlně přístupným a jeden z pokojů je určený přímo pro hendikepované . V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bohatého teplého i studeného  bufetu a bezplatná návštěva hotelového Bazénového centra - relaxační bazén, vířivka, Kneippův chodník. Děti do 3 let mají pobyt zdarma bez nároku na samostatné lůžko.

KAPACITA:

  • hotel  *** / ****  65 lůžek ve 28 pokojích
  • vila u hotelu*** s kapacitou   35 lůžek na 19 pokojích

Ceny

Apartmán 3.860 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.860 Kč
Přistýlka 600 Kč
Domácí mazlíček 300 Kč
Plná penze 500 Kč
Snídaně 160 Kč
Dvoulůžkový pokoj 2.860 Kč
Polopenze 280 Kč

Snídaně v ceně


Ceny zahrnují snídani + poplatek městu + volný vstup do hotelového bazénu, vířivky, Kneippova chodníku a fitness. Dítě 0-2,99 let zdarma bez nároku na služby, dítě 3-11,99 let polovinu ceny dospělého

Služby

Bezbariérový přístup
Kosmetika, manikúra, pedikúra
Recepce non-stop
Terasa
Vířivka
Zahrada
Dětský koutek
Masáže
Restaurace
Úschovna kol, lyží
Vstup domácích zvířat
Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Sauna
Vegetariánská kuchyně
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 100
Počet apartmánů 3
Dvoulůžkové pokoje 45
Kapacita restaurace 55

Vybavení pokojů

Balkón
Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna
Lednička
Trezor
WC
Minibar
TV

Restaurace

V hotelové MADLENČINĚ RESTAURACI pro Vás kuchaři připravují kromě běžných jídel také pokrmy ryze české kuchyně podle receptů M.D.Rettigové a vegetariánskou a bio stravu. Při přípravě jídel používají pouze čerstvé suroviny od vybraných dodavatelů. Díky nejmodernějším technologiím, které mají k dispozici, pro Vás vždy připraví jídlo té nejvyšší kvality. Cílem je pro Vás dobře uvařit chutné pokrmy a přidat gastronomický zážitek. Věříme, že se za námi na Studánku vždy rádi vrátíte.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Laserové ukazovátko
Ozvučení, reprobedny
Pódium
Šatna
TV přijímač
Data projektor
Mikrofon(y)
Parket
Pódium
Tabule
Kopírka
Osvětlení
Plátno
Připojení k internetu
Telefon

Firemní akce

Hotel Studánka nabízí ideální prostředí pro konání školících akcí, pracovních zasedání, seminářů, prezentačních akcí, konferencí a kongresů. Velkou předností letoviska Studánka je široký rozsah doprovodných služeb, které nabízí jak hotel tak příroda v jeho okolí.
Nenechte si ujít mimořádnou příležitost spojit školící aktivity s množstvím relaxačních (wellnes, beauty, bazén) a sportovních činností (minigolf, lanové centrum, cykloturistika, brusle in-line ad.)

Hotel Studánka nabízí:

  • moderní audiovizuální techniku
  • sál s maximální kapacitou 250 osob
  • možnost rozdělit kongresový sál na 3 menší salonky pro 60 osob
  • vysokou variabilitu uspořádání prostoru pro konkrétní potřeby plánované akce, prostřednictvím posuvných stěn, které zajišťují i dokonalou zvukotěsnost jednotlivých salónků či přednáškových sálů
  • salonek pro 12 osob
  • VIP salonek pro 6 osob
  • výbornou akustiku kongresového sálu
  • reprezentativní vzhled sálu

K dispozici je samozřejmě běžné vybavení jako flipcharty, promítací plátna, dataprojektory, výborné ozvučení sálu i salonků. V hotelu je Wi-Fi Zone. Hotel může zajistit i veškerý další servis pro kongresy.

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Fitness, posilovna
Minigolf
Bazén vnitřní
In-line bruslení
Půjčovna kol
Bowling, kuželky
Jezdectví, koně
Rybolov
Cyklostezky
Kulečník, billiard
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel STUDÁNKA: kontakty

Telefon: +420 494 389 200

Mapa

Centrum 3 km Autobus 300 m Vlak 3 km