Předchozí
Další

Hotel Sůva, Benecko

Benecko 91, Benecko, 512 37

od 1.200 Kč
pokoj/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Sůva je tradiční horský hotýlek s letitou historií. Odpovídá takzvanému "krkonošskému standardu" - pokojíčky jsou malé, ale roztomilé, většina jich má nádherný výhled do kraje a všechny disponují vlastním sociálním zařízením. Hotýlek dříve vedla rodina Sůvova, odtud také jeho současný název.

Další informace

Hotel je umístěn v krásném prostředí horského střediska Benecko v Krkonoších, přibližně 900 m.n.m., kterému se ne nadarmo přezdívá "vzdušné lázně". Cyklistické a turistické trasy vedou přímo okolo hotelu. V bezprostřední blízkosti jsou nákupní i zábavní střediska (letní i zimní snowtubing, bowling, lyžařské školy, sjezd na koloběžkách apod.). Dostupnost vleků je od 50 metrů (dětský) do 100 metrů (poma, lanovka, kotvy). Celkem je na Benecku třináct vleků - vše na jižním svahu, ideální pro rodiny. Jsme součástí projektu KARTA HOSTA, kterou pro váš maximální komfort vymyslelo Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu na Benecku a okolí. Jedná se o produkt, který přináší beneckým hostům možnost čerpat řadu slev a výhod - například slevu 25% na vícedenní skipasy, jilemnický bazén, saunu, solnou jeskyni a mnoho dalšího. Kartu od nás dostanou hoteloví hosté zdarma. Dalším lákadlem jsou běžky. Menší běžecké kolečko vede přímo kolem hotelu, nejdelší běžecké tratě v ČR jsou od hotelu v dochozí vzdálenosti cca 500 metrů.

Hotel je svou polohou ideální pro vycházky s kočárkem po rovnějších turistických cestách s krásnými výhledy i pro výlety pro náročnější turisty. Již z hotelové restaurace a jižní terasy se můžete kochat výhledem do kraje a z celého Benecka jsou vidět krásná panoramata Krkonoš. Benecko je navíc nejslunnější středisko v Krkonoších!

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 2.960 Kč
Šestilůžkový pokoj 4.200 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.500 Kč
Třílůžkový pokoj 2.100 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.200 Kč

Snídaně v ceně


Ceny jsou pouze přibližné a platí pro zimní sezonu 2018/2019. Ubytování má právo cenu kdykoliv upravit dle konkrétní poptávky.

Služby

Hlídání dětí
Restaurace
Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 39
Jednolůžkové pokoje 1
Třílůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 4
Kapacita restaurace 70
Dvoulůžkové pokoje 6
Šestilůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
In-line bruslení
Půjčovna lyží
Běžkařské stopy
Lyžařská škola
Bowling, kuželky
Lyže, snowboard
Cyklostezky
Půjčovna kol
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Sůva: kontakty

Telefon: +420 792 336 576

Mapa