Předchozí
Další

Hotel Svoboda, Rakovník

Nádražní 259, Rakovník, 26901

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

V samém srdci křivoklátských lesů asi 60 km od hlavního města Prahy směrem na západ se nachází královské město Rakovník. Náš hotel se nachází v klidném prostředí přímo v historickém centru a to na pěší zóně u hlavního náměstí.

Další informace

Po rozsáhlé rekonstrukci je zatím k dispozici 7 dvoupokojových, jedno nebo dvoulůžkových apartmánů. Součástí vybavení každého apartmánu jsou vestavěné skříně, koupelny s hydromasážními sprchovými kouty či vanou, psací stůl, posezení, velká postel, minibar, trezor, televize se satelitem a možnost připojení k internetu.Náš hotel poskytuje ubytování se snídaní a to polobufetovou formou. K těmto účelům slouží hotelová snídárna s kapacitou do 40-ti osob s barem. K příjemnému posezení v exteriéru slouží hotelová terasa s možností občerstvení. Další stravování zabezpečujeme na vyžádání a to v partnerské restauraci Královského pivovaru Krušovice, vzdálené cca 50 m od objektu.

Služby

Masáže
Sauna
Vířivka
Parkoviště uzavřené
Solárium
Wellness služby
Připojení k internetu
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 7

Vybavení pokojů

Minibar
WC
Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna

Firemní akce

Naše zařízení je vhodné jak k ubytování individuálnímu, tak pro menší uzavřené společnosti ke konání školení či různých akcí (možnost studeného rautu).

Okolí

V oblasti služeb nabízíme ubytovaným zákazníkům možnost návštěvy našeho studia LINIE 3000 (přímo v objektu), které nabízí provoz solárií s novinkou BIOSOLÁRIEM, saunu či různé druhy masáží a rehabilitace.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Svoboda: kontakty

Telefon: +420 313 519 928
Mobil: 313519­930
Fax: +420 313 519 930
WWW: www.hotel-svoboda.cz

Mapa