Předchozí
Další

Hotel Trosky, Troskovice

Troskovice 31, Troskovice, 51263

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

Hotel Trosky - přímo pod hradem Trosky! Magické a jedinečné místo pro Váš odpočinek! Stoletá tradice! Poskytujeme služby na úrovní tří hvězdiček. O své hosty se starají rovnou majitelé a doufáme, že k tomu už není co dodat! Nacházíme se v obci Troskovice, uprostřed chráněné krajinné oblasti Český ráj.

Další informace

Hotel nabízí komfortní ubytování pod hradem Trosky
Hotel Trosky nabízí ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích a 4 vícelůžkových apartmánech (pro 5 a 7 osob), každý pokoj má vlastní koupelnu, sprchu a toaletu. Na pokojích jsou k dispozici televizory a připojení k internetu.

Vícelůžkové apartmány mezonetového typu (dva pokoje nad sebou, spojené dřevěným schodištěm uvnitř apartmánu) jsou velmi vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Při plně obsazeném apartmánu máte nárok na slevu cca 10%.

Atrakcí hotelu jsou pokoje s výjimečným pohledem na hrad Trosky nebo výhledem do Českého Ráje.

Parkování vozidel je možné na parkovišti před hotelem. Pro ubytované hosty je parkování zdarma. V ceně ubytování je snídaně formou bufetové nabídky. Ubytované hosty přijímáme od 14.hod. (když to jde tak i dřív), laskavě opusťte své pokoje v den odjezdu v 10. hod.

Služby

Parkoviště
Sauna
Připojení k internetu
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 40

Restaurace

V hotelové restauraci, která má kapacitu přes 70 míst, můžete ochutnat tradiční hotová česká jídla a speciality minutkové kuchyně.

Na objednávku pečeme husy, kachny, krůty, jehňata, selata, vepřová kolena, jídla ze zvěřiny i klasické zabijačky. Záleží jen na Vašem přání.

Kromě příjemného posezení v restauraci nebo na terase Vám nabízíme také možnost uspořádání společenských a firemních akcí. K dispozici je salonek s kapacitou přes 40 míst. Celková kapacita obou sálů je víc než 100 osob.

Snídaně jsou formou bufetu.

Obědy a večeře pak výběrem z nabídky hotových a minutkových jídel.

Sportovní možnosti v okolí

Půjčovna kol
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Trosky: kontakty

Telefon: 608 222 410

Mapa