Předchozí
Další

Hotel V nebi, Josefův Důl

Josefův Důl 26, Josefův Důl, 46844

od 750 Kč
pokoj/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Centrum 800 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel V Nebi, do kterého Vás srdečně zveme, se nachází v Jizerských horách v nadmořské výšce 800m nad mořem, 10 km od Jablonce nad Nisou, v městečku Josefův Důl. Vystoupejte „až na vrcholky Jizerských hor“ a načerpejte nové síly díky ubytování v Jizerských horách v našem hotelu V Nebi. Odpočiňte si a relaxujte v našem hotelu s nádherným výhledem do údolí Josefova Dolu. Ubytování v Jizerských horách poskytuje hotel V Nebi celoročně. Využijte i našich dalších služeb. Kromě ubytování je pro Vás k dispozici restaurace, kavárna, půjčovna kol a saní, služby wellness.

Další informace

Elektronicky střežené parkoviště přímo před budovou hotelu poskytuje našim návštěvníkům pohodlný přístup. Krásná krajina nad údolím říčky Kamenice láká k procházkám, pěším tůrám, v zimě pak k ideálním výletům na běžkách i sjezdovému lyžování. Pobyt vedle milovníků krásy a pohodlí ocení jistě i ti z Vás, kteří si potřebují odpočinout, relaxovat, zlepšit si zdravotní stav a načerpat nových sil.

Ceny

Apartmán 1.350 Kč
Jednolůžkový pokoj 750 Kč
Domácí mazlíček 150 Kč
Polopenze 175 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.150 Kč
Přistýlka 550 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště uzavřené
Vířivka
Restaurace
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 12
Třílůžkové pokoje 2
Jednolůžkové pokoje 3
Kapacita restaurace 80

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Hotel V Nebi Vám nabízí příjemné posezení ve stylové horské restauraci s krbem a barovým zákoutím. V naší kuchyni vaříme jak typická česká jídla, tak i výběr různých evropských specialit. Zvláštní pozornost si zaslouží naše sezóní nabídky lokálních specialit, hlavně zvěřinových. S radostí uspořádáme různé rodinné oslavy, svatby i romantické posezení ve dvou.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Jezdectví, koně
Tenisový kurt
Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Bowling, kuželky
Půjčovna kol
Cyklostezky
Squash

Okolí

Po celý rok láká turisty i sportovce krásná příroda, zajímavé lokality, hrady a zámky, které se nacházejí v blízkém i vzdálenějším okolí. Jablonec - vodní sporty a koupání, muzeum skla a bižuterie, tenisová hala, squash, bowling, plavecký bazén, zimní stadion, jízda na koni, v okolí 12 rozhleden. Jizerské hory - turistika, značené cyklotrasy, lyžařská magistrála, sjezdové lyžování (Bedřichov, Severák, Špičák). Liberec - Ještěd (1012m) s lanovkou, zoo a botanická zahrada, centrum Babylon, aqua-park, plavecký bazén 50m Český ráj - Turnov (muzeum), Drábské světničky, Skalní město, Trosky, Hrubá Skála, vyznačené cyklotrasy. Další zajimavosti - Boskovské jeskyně, zámky Sychrov, Frýdlant, hrady, Maloskalsko, Jičín, zimní středisko Harrachov, pramen Labe a mnoho dalších.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel V nebi: kontakty

Telefon: +420 483 381 318
WWW: www.hotelvnebi.cz/

Mapa

Centrum 800 m Vlak 1.5 km