Předchozí
Další

Hotel Velká Klajdovka, Brno

Jedovnická 7, Brno, 628 00

od 1.200 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 5.5 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Ubytování, restaurace a prosklená terasa, prostory vhodné k pořádání firemních školení, prezentací a obchodních jednání, svateb a hostin. Krásný výhled na město Brno a panorama celé jižní Moravy.

Restaurace znovu v provozu

Další informace

- 33 pokojů včetně apartmánů a imobilního pokoje
- telefon, televize, koupelna se sociálním zařízením, trezor, minibar, bezdrátové wi-fi připojení na internet na pokojích
- domácí zvíře možné
- parkoviště monitorované kamerovým systémem

Ceny

Apartmán 2.150 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.200 Kč
Domácí mazlíček 400 Kč
Přistýlka 450 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.500 Kč
Třílůžkový pokoj 1.850 Kč

Snídaně v ceně


V ceně není započítán ubytovací poplatek 21 Kč / osoba / noc.

Služby

Bezbariérový přístup
Připojení k internetu
Terasa
Konferenční možnosti
Recepce non-stop
Vstup domácích zvířat
Parkoviště uzavřené
Restaurace
Výtah

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 59
Kapacita restaurace 100
Dvoulůžkové pokoje 18
Počet apartmánů 4
Jednolůžkové pokoje 9
Třílůžkové pokoje 2

Vybavení pokojů

Minibar
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC
TV

Restaurace

V hotelu je k dispozici pro naše hosty restaurace ve které nabízíme tradiční domácí kuchyní, salonek "Oblouk" a kavárna s nádherným výhledem na Brno. Troufáme si říci, že z našeho hotelu je nejhezčí výhled na celé město. Za pěkného počasí jsou vidět i Alpy. Hotelová restaurace je v provozu od brzkých ranních hodin, kdy nabízíme nejen ubytovaným hostům snídaně podávané formou švédských stolů. Snídaně pro hosty, kteří nejsou ubytováni v našem hotelu účtujeme částkou 150 Kč. Přes poledne Vám nabídneme nejen klasický jídelní lístek ale i polední menu. Ve večerních hodinách se naše restaurace stává ideální prostorem pro klidnou firemní večeři, nebo romantický večer při svíčkách. V našem hotelu Vám rádi nabídneme komplexní služby. Naše spolkové sály a restaurace s kavárnou jsou ideální prostory pro školení, semináře, svatby, firemní i rodinné oslavy. Dále je k dispozici stylová pivnice ve které nabízíme tradiční domácí kuchyni a speciality k pivu.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Kopírka
Připojení k internetu
Data projektor
Ozvučení, reprobedny
Satelitní, kabelová TV
Klimatizace
Plátno
TV přijímač

Firemní akce

 Hotel Velká Klajdovka je skvělým místem pro pořádání všech druhů akcí. Ať již se jedná o školení, seminář, firemní akci, obchodní jednání, rodinnou oslavu nebo svatbu. Z našeho hotelu máte ten nejhezčí pohled na celé Brno a skvělou výchozí pozici pro různé vycházky do okolní přírody. V našem hotelu dbáme na přátelský a individuální přístup ke všem hostům. Budeme rádi, pokud Vás budeme moci přesvědčit o kvalitě našich služeb.

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero

Okolí

 Voňavé zelené lesy, průzračné divoké řeky, obrovské jeskyně… …sever od Brna je rájem pro každého turistu. Pěšího i toho na kole. Už jenom kvůli dominantnímu Růženinu lomu, vyhlášenému údolí Říčky nebo obrovskému jeskynnímu komplexu v čele se slavnou propastí Macocha. Co víc si přát. Snad jenom základní tábor, ze kterého byste mohli výlety do všech těch oblastí podnikat. A tím táborem je hotel Velká Klajdovka. Uschováme vám kola, připravíme výborné jídlo, uhasíme žízeň. A klidně vám poskytneme i měkkou postel na přespání. To vše s doslova rodičovskou péčí. Už přemýšlíte, kam v nejbližších volných dnech vyrazíte? Tady pro Vás máme inspiraci: NPR Hádecká planinka,  VKP Růženin lom,  Cestou Lišky Bystroušky do Bílovic,  Údolím Svitavy do Obřan, Údolím Říčky vede cesta do pravěku, Nejkrásnější turistické trasy v Brně - v okolí Klajdovky,  Chcete poznat Brno? Pak jedině v noci! Nejlepší bary a hospůdky v Brně,  Vypravte se prozkoumat tajnosti brněnského podzemí,  Klasické památky v Brně, které stojí za vidění,  Aktivní dovolená v Brně pro milovníky zvířat

Mapa

Centrum 5.5 km Autobus 20 m Vlak 5 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Velká Klajdovka: kontakty

Telefon: +420 544 424 911
Mobil: +420 731 477 777