Předchozí
Další

Hotel Padre, Ostrava

Ruská 1230/121, Ostrava, 70300

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

Hotel Padre se nachází v Ostravě v blízkosti Dolní oblasti Vítkovice. Najdete zde pohodlné pokoje, bezplatnou Wi-Fi a parkování na uzamykatelném parkovišti.

Další informace

Hotel poskytuje velmi příjemné ubytování až pro 16 dospělých a 12 dětí. Každý pokoj je vybaven satelitní televizí, kávovarem a koupelnou s toaletními potřebami zdarma. V nabídce hotelu nalezneme možnost probuzení, pokojové služby, směnárny a nebo hotelového transportu, který nás dopraví na blízké letiště Leoše Janáčka. Pro maximální pocit bezpečí se budova hotelu a parkoviště na noc zamyká a současně je na vše dohlíženo pomocí bezpečnostních kamer.

Služby

Bar
Parkoviště
Recepce non-stop
Směnárna
Dětský koutek
Pokojový servis non-stop
Restaurace
Zahrada
Nekuřácké pokoje
Připojení k internetu
Služba praní

Vybavení pokojů

Klimatizace
Satelit, kabelová TV
Lednička
Trezor
Minibar
WC

Restaurace

V hotelu je k dispozici restaurace pod vedením šéfkuchaře s mezinárodní zkušeností. V kuchyni jsou zejména využívány produkty místních farem a k dochucení výhradně bylinky z vlastní zahrádky.

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Sportovní hala
Tenisový kurt

Okolí

Do tří kilometrů nalezneme jedinečnou národní kulturní památku Dolní oblast Vítkovice. Hotel je situován na velmi dobrém místě, jelikož dopravní prostředky, restaurace, supermarkety, dětské hřiště jsou ve vzdálenosti do čtyř kilometrů.

Mapa


zobrazit kontakty

Hotel Padre: kontakty

Telefon: +420 601 577 777
+420 731 340 000
WWW: www.hotelpadre.cz