Předchozí
Další

Hotel Pošta , Sobotka

náměstí Míru 215, Sobotka, 50743

od 890 Kč
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Hotel Pošta v Českém ráji nabízí kvalitní ubytování v samotném historickém centru města Sobotka v krásném nově zrekonstruovaném hotelu se stylovou restaurací, pizzerií a kavárnou. 

Další informace

Hotel Pošta v Českém ráji nabízí kvalitní ubytování v samotném historickém centru města Sobotka v krásném nově zrekonstruovaném hotelu se stylovou restaurací, pizzerií a kavárnou. 

Hotel Pošta díky dobré dostupnosti z Mladé Boleslavi, Jičína a Hradce Králové je ideálním místem pro pracovní jednání, turistiku, cykloturistiku, i relaxaci. Sobotka leží přímo v srdci Českého ráje, v rodišti slavného českého básníka, spisovatele a buřiče Fráni Šrámka. V okolí naleznete mnoho možností ke sportovnímu vyžití, procházkám po nádherné přírodě Českého ráje nebo návštěvě různých památek. Poblíž můžete navštívit lovecký zámeček Humprecht, hrad Kost nebo zříceninu Trosky.

V našem hotelu naleznete požadovaný komfort, díky němuž si užijete zasloužený odpočinek ať už na dovolené s dětmi, partnerem nebo na Vašich služebních cestách. K dispozici je také úschovna kol a motocyklů. Možnost zajištění doplňkových služeb: jízda na koni, půjčovna kol, tenisové kurty, let balónem, horolezecká stěna, fotbalové hřiště.

Ubytování je možné od 14 hodin do 22 hodin(po 22 hod. na základě tel. domluvy při rezervaci). Odhlášení z hotelu do 10 hodin.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 1.100 Kč
Dvoulůžkový pokoj 890 Kč
Třílůžkový pokoj 890 Kč

Služby

Bar
Masáže
Pokojový servis non-stop
Sauna
Společenské prostory
Vstup domácích zvířat
Bazén
Nekuřácké pokoje
Připojení k internetu
Služba praní
Úschovna kol, lyží
Wellness služby
Dětský koutek
Parkoviště
Restaurace
Směnárna
Vířivka

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 15

Vybavení pokojů

Balkón
Minibar
Vlastní koupelna
Kuchyňka
Satelit, kabelová TV
WC
Lednička
Trezor

Restaurace

Při své dovolené si ušetřete starosti s tím, kde se najíte. V hotelovém komplexu je k dispozici nejen hotelová restaurace s vyhlášenou kuchyní, ale milovníci pizzy a dobré kávy mohou zavítat do naší pizzerie s kavárnou.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Golf
Rybolov
Bazén vnitřní
Horolezectví
Sportovní hala
Bowling, kuželky
Kulečník, billiard
Tenisový kurt
Fitness, posilovna
Půjčovna kol

Okolí

Český ráj leží necelých padesát kilometrů severovýchodně od Prahy. V tomto romantickém kraji ležícím na středním toku Jizery se snoubí rozmanitost přírodních krás s bohatými historickými památkami jako jsou hrady a zámky. Český ráj je nejstarší chráněnou krajinnou oblastí a také byl v roce 2005 vyhlášen Geoparkem UNESCO. Geopark Český ráj se nachází na podstatně větší ploše než samotná chráněná krajinná oblast. Začíná od Mnichova Hradiště po Novou Paku a od Jičína po Bozkovské jeskyně.

Město Sobotka pravidelně pořádá různé kulturních aktivity. Navštívit můžete například festival českého jazyka, řeči a literatury Šrámkova Sobotka, tradiční a velmi oblíbený Sobotecký jarmark nebo festival pro celou rodinu s velkým hudebním programem SOBOfest. Navštívit můžete také Muzeum Fráni Šrámka či roubený Šolcův statek s Galerií Karla Samšiňáka a lapidáriem. Pokud si budete chtít protáhnout tělo, můžete krom mnoha jiných možností navštívit Horolezeckou stěnu Sobotka s nejdelší stropní spárou v České republice!

Mapa


zobrazit kontakty

Hotel Pošta : kontakty

Telefon: +420 732 445 151
+420 732 445 151
WWW: www.hotelsobotka.cz/