Předchozí
Další

Hotel Relax Vrchbělá, Bělá pod Bezdězem

Vrchbělá 1560, Bělá pod Bezdězem, 29421

od 1.200 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 1.5 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel Relax nabízí ubytování v atraktivní lokalitě u Bělé pod Bezdězem, v bývalém vojenském újezdu Ralsko - Vrchbělá. Hotel disponuje 24 pokoji a je ideálním místem pro odpočinek, aktivní dovolenou i pořádání firemních konferencí. Součástí hotelu je vynikající hotelová restaurace, kde se podávají snídaně a po zbytek dne můžete využít nabídky širokého výběru z jídelního či nápojového lístku.

Další informace

Hotel RELAX nabízí ubytování nedaleko hradu Bezděz v obci Vrchbělá. Díky své poloze poskytuje klidné místo k relaxaci, obklopené krásnou přírodou, inline dráhami a možnostmi dalších aktivit pro dospělé i nejmenší hosty. Hotel Relax je ideálním místem pro pořádání teambuildingů díky konferenční místnosti a hotelové restauraci, která zajistí stravování po celý den. V ceně hotelového ubytování je snídaně formou bohatého bufetu.

Moderně zařízené pokoje poskytují komfortní ubytování ve 24 dvoulůžkových pokojích (12 pokojů s balkónem) a 1 apartmá. Z každého pokoje se naskýtá kouzelný výhled do okolní přírody, který pohladí po duši každého návštěvníka. Pokud přijede rodina s malým dítětem, je možné do vybraných dvoulůžkových pokojů dodat přistýlku jako třetí lůžko.

Ceny

Apartmán 3.290 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.200 Kč
Třílůžkový pokoj 2.080 Kč
Domácí mazlíček 200 Kč
Přistýlka 490 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.590 Kč
Snídaně 150 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Nekuřácké pokoje
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Dětský koutek
Parkoviště
Společenské prostory
Zahrada
Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 52
Počet apartmánů 1
Dvoulůžkové pokoje 20
Třílůžkové pokoje 4
Kapacita restaurace 80

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Prostorná hotelová restaurace nabízí kapacitu až 80 míst. Ráno je zde hostům servírována bohatá bufetová snídaně, během celého dne mohou poté využít nabídky stálého jídelního lístku. V letním období je k dispozici venkovní terasa s příjemným posezením a výhledem do přírody. Stolové uspořádání restaurace lze dle požadavku hostů upravit tak, aby plně vyhovovalo jejich skupině a rázu společenské akce.

Firemní akce

Pro firemní klientelu je k dispozici konferenční sál o kapacitě až 120 osob s možností profesionálního cateringu.Sportovně rekreační areál, do kterého Hotel Relax spadá, nabízí spoustu volnočasových aktivit. Pokud hledáte ubytování v blízkosti Máchova jezera, kulturních památek a v krásné přírodě, neváhejte si rezervovat svůj pobyt v Hotelu Relax ve Vrchbělé.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
In-line bruslení
Koupání řeka, jezero
Půjčovna kol

Okolí

Hotel je obklopen přírodou, která navozuje příjemnou scenérii vhodnou pro relaxaci a odpočinek nedaleko Máchova jezera a Českého ráje. Nabízí jedinečný výhled na nedaleký hrad Bezděz, několik kilometrů in-line stezek, cyklostezek či běžeckých tras vše v okolí hotelu, na samé hranici Středočeského a Libereckého kraje. V těsné blízkosti je k dispozici také dětské hřiště, mini ZOO, lanové centrum nebo rozhledna, z které budete mít celý areál ve Vrchbělé jako na dlani.


Mapa

Centrum 1.5 km Autobus 1 km Vlak 3 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Relax Vrchbělá: kontakty