! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Hotel Tetřeví Boudy, Černý Důl

Dolní Dvůr 308, Černý Důl, 54344

od 1.400 Kč
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

Nekuřácký Hotel Tetřeví Boudy se nachází na území Krkonošského národního parku, v nadmořské výšce 1 030 metrů, k dispozici je zde fitness, herna pro děti, sluneční terasa, bezplatné Wi-Fi připojení a výhled na horu Žalý. Komplex je tvořený celkem 4 budovami. Budova A+C+D je v kategorii hotelový superior. V zimě hotel není dostupný autem.

Další informace

Nekuřácký Hotel Tetřeví Boudy se nachází na území Krkonošského národního parku, v nadmořské výšce 1 030 metrů, a nabízí fitness,2 infrasauny. dětskou hernu, sluneční terasu, bezplatné Wi-Fi připojení a výhled na horu Žalý. Komplex je tvořený celkem 4 budovami.

V objektu se nachází restaurace, k dispozici je stolní tenis, biliár, šipky, internet, možnost zapůjčení TV, DVD, projektor, hřiště na volejbal a malou kopanou. Hotel je díky svému rozsáhlému vybavení vhodným místem nejen pro volný čas a dovolené, ale i pro školy v přírodě, lyžařské výcvikové kurzy či pořádání firemních školení.

Během svého pobytu mohou hosté hrát šipky, relaxovat v meditárně nebo ve sdíleném loungi, nebo se opalovat na sluneční terase. Pro děti je připravený dětský klub s různými zábavními programy i dětské hřiště s pískovištěm a skluzavkami. Máme domácí kino. Hotel nabízí jak venkovní tak vnitřní aktivity mezi které patří: závěsné houpací sítě, freesbee, lanový program, trampolína, zahradní kroket jak pro dospělé, tak i děti, hřiště pro volejbal, nohejbal a fotbálek, badminton, švihadla, gumy pro dívky, půjčovna trekových holí, grilování, možnost krmení ovcí a koz.

U hotelu se nachází menší lyžařský vlek. Pro lyžaře je každý den v 10:00 zajišťován bezplatný transfer sněžným skútrem k horní stanici vleku Zahrádky (Pec pod Sněžkou).

V letním období je hotel dostupný autem.

V zimě se k hotelu nelze dostat autem, hosté mohou parkovat na veřejném parkovišti (Černý Důl, Dolní Dvůr, Pec pod Sněžkou). Zajišťujeme dopravu z parkoviště sněžným skútrem, rolbou nebo jeepem za poplatek 150 Kč/os..

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 3.200 Kč
Pětilůžkový pokoj 3.000 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.400 Kč
Třílůžkový pokoj 2.300 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.400 Kč

Služby

Bar
Nekuřácké pokoje
Připojení k internetu
Směnárna
Úschovna zavazadel
Dětský koutek
Parkoviště
Restaurace
Společenské prostory
Zahrada
Konferenční možnosti
Pokojový servis non-stop
Sauna
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 130

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Minibar

Restaurace

V restauraci hotelu se z místních surovin připravují pokrmy tradiční české kuchyně. Těšit se můžete také na domácí chléb a moučníky.

Sportovní možnosti v okolí

Fitness, posilovna
Sportovní hala
Golf
Tenisový kurt
Kulečník, billiard
Lyže, snowboard

Okolí

K hotelu patří i vlastní lyžařský vlek (POMA) s upravenou sjezdovkou o délce 300 metrů . Svah je mírný a je ideální pro začátečníky nebo pro rodiny s dětmi. Pro náročnější lyžaře lze doporučit lyžování a snowboarding v Peci pod Sněžkou, horní stanice vleku na sjezdovku Zahrádky je vzdálena 2 km po rovině. Další možností pro sjezdové lyžování je areál v Černém Dole vzdálený asi 3 km s mírným převýšením. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti lyžařské cesty “Krkonošský běžecký ráj“. Po mechanicky upravovaných trasách se lze vydat na nejznámější místa Krkonoš. V okolí hotelu naleznete minimálně 120 km značených cyklistických tras, vedených převážně po asfaltových cestách o různých stupních obtížnosti. Pěší turisté mohou využít značené turistické trasy.

Mapa


zobrazit kontakty

Hotel Tetřeví Boudy: kontakty

Telefon: +420 602 322 399
+420 499 896 329
+420 727 884 588