! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Hotel Valnovka, Kamenice

Benešovská 102, Kamenice, 25168

od 480 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Rodinný Hotel Valnovka se nachází v malebném kraji barona Ringhoffera v obci Ládví.  Je vzdálen cca 20 km od Prahy. Ubytování hotel poskytuje ve dvou až čtyřlůžkových nově zrekonstruovaných pokojích, vždy s vlastním sociálním zařízením.

Další informace

Rodinný Hotel Valnovka se nachází v malebném kraji barona Ringhoffera v obci Ládví.  Je vzdálen cca 20 km od Prahy. Místo je tedy vhodné nejen k výletům do Prahy, ale i do nedalekého golfového centra Štiřín, Velkých Popovic (možno zařídit prohlídky Velkopopovického pivovaru pro skupiny). Také můžete navštívit nedaleké Ladovy Hrusice, nebo zámek Konopiště.

Ubytování hotel poskytuje ve dvou až čtyřlůžkových nově zrekonstruovaných pokojích, vždy s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita je 42 lůžek. U skupin nad 15 osob je cena ubytování zvýhodněna.

K službám našeho hotelu patří příjemná restaurace s dětským koutkem.

U hotelu je rozlehlá zahrada s grilem a petangue -zdarma. Na zahradě jsou příjemné relaxační zóny pro naše hosty. Našim hostům je k dispozici také tělocvična ,cena není zahrnuta v ceně pobytu. Nutno objednat předem na 601 352 216 -pí Kubová.

Vnitřní bazén a sauna je k dispozici omezeně ,dle pravidelných aktivit. Nutno objednat předem u pí Duffkové :603 512 710 .Za provoz a kvalitu ,dostupnost těchto služeb zodpovídají výhradně zmíněné provozovatelky .

Lze předem objednat  občerstvení formou bufetu .V letních měsících také můžeme zajistit grilování ,nebo opékání prasete ,či krůty ,vepřové kýty. Nutno objednat nejméně 14 dní předem.

Ceny

Cena za osobu 480 Kč
Jednolůžkový pokoj 670 Kč
Přistýlka 350 Kč
Cena za postel 500 Kč
Plná penze 700 Kč
Snídaně 100 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Polopenze 600 Kč

Ubytování v hotelových pokojích (2 až 3 lůžkových ) s vlastním sociálním zařízením ,Tv ,WIFI ,parkování u hotelu zdarma od 500,-Kč /osoba ,noc .

Služby

Bazén
Sauna
Dětský koutek
Vířivka
Nekuřácké pokoje
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 36
Třílůžkové pokoje 6
Čtyřlůžkové pokoje 2
Dvoulůžkové pokoje 8

Vybavení pokojů

Balkón
WC

Restaurace

K službám našeho hotelu patří příjemná restaurace s  dětským koutkem. U hotelu je rozlehlá zahrada s grilem . Stravování v hotelové restauraci lze zajistit předem. Snídaně jsou servírované, či formou bufetu. Obědy, večeře - bohatý výběr hotových, či minutkových jídel.

Firemní akce

V našem sále ,který v případě využití služeb restaurace ,pronajímáme zdarma ,je k dispozici 50 míst .Stoly dle Vašeho přání.

Flipchart -200Kč /den

Dataprojektor a plátno -500,-Kč /den

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Golf
Sportovní hala

Okolí

V okolí našeho hotelu je k nalezení řada aktivit jako je turistika, cykloturistika, kulturní zážitky, sportovní vyžití, houbaření, a další...

Mapa

Autobus 100 m Vlak 10 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Valnovka: kontakty

Telefon: +420 722 733 291
+420 724 486 875