Předchozí
Další

Hřebčín FAVORY, Netvořice

Benice 1, Netvořice, 257 44

od 600 Kč
pokoj/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Možnost koupání - ne
Domácí zvířata

O nás

Nabídka ubytování na barokním statku Benice

Další informace

Nabízíme Vám ubytování v podkroví historického objektu barokního statku Benice. Celková kapacita penzionu je 27 lůžek. Ceny jsou za pokoj/noc bez stravování. V areálu je celoročně otevřena restaurace, kde si můžete objednat nejen snídaně. Cena snídaně je 100,- Kč. Na přání Vám můžeme zapůjčit postýlku pro dítě. K dispozici je bezplatné parkoviště. Smluvní ceny. Chatky - V letním období můžeme nabídnout jednoduché ubytování v dvoulůžkových chatkách. Celková kapacita je 30 lůžek.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 600 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Konferenční možnosti
Parkoviště uzavřené
Terasa
Restaurace

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV
WC

Restaurace

Pro návštěvníky hřebčína je celoročně otevřená hospoda, ale otevírací doba se v průběhu roku mění. Restaurace má kapacitu 50 míst. Náš kuchař rád vyhoví požadavkům i na individuální stravování. Pro ubytované hosty je samozřejmě hospoda otevřena i mimo „zavírací dobu“.

Firemní akce

Pro větší skupiny osob nabízíme k využití prostor starobylého špejcharu. Kapacita špejcharu je pro 100 sedících osob, v rautovém uspořádání až 200 osob. V nabídkovém sortimentu máme jídla rychlého občerstvení a denní specialitky, včetně široké nabídky nápojů. Špejchar je možno využít i pro uzavřená jednání, svatby, oslavy, firemní či soukromé akce.

Sportovní možnosti v okolí

Jezdectví, koně
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hřebčín FAVORY: kontakty