Předchozí
Další

Ubytování na statku, Batelov

Batelov 1, 58851

od 50 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování 30 Kč/den
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Toužíte si odpočinout od každodenního shonu a načerpat životní energii??
Naši zemědělskou usedlost najdete na hranici Čech a Moravy mezi městečky Batelov (okres Jihlava) a Horní Cerekev (okres Pelhřimov) v čistém prostředí Českomoravské vrchoviny s výhledem na nejvyšší vrch Javořici (837 m.n.m). Je snadno přístupná po silnici č. 639 vedoucí z Kamenice nad Lipou do Kostelce u Jihlavy. Do Bezděčína je přímé autobusové spojení z Prahy (linka do Dačic) i z Brna(linka do Kamenice nad Lipou). Nejbližší železniční stanice je v Batelově (2 km) a Horní Cerekvi (4 km, rychlíková stanice), od vlaku je dle Vašeho přání možno zajistit dopravu do statku. 

Další informace

   Usedlost je umístěna v klidném prostředí, obklopují ji louky, lesy a rybníky. Místní atmosféru dotváří pasoucí se krávy, oslík, kozy a ostatní domácí zvířata. Je zde velký uzavřený dvůr a zahrada s krbem a ohništěm.

K pronájmu jsou celkem 3 apartmá s vlastním vchodem, každé max. pro 6 osob. V každém je plně vybavená kuchyně, koupelna a WC. V zahradě je kemp pro 5 stanů nebo karavanů.

    Hosté mají možnost pronájmu horských kol, rybaření ve vlastním rybníku, zapůjčení petangue, pro děti jsou připraveny projížďky na oslu a sportovní vybavení.

    Stravování je možné v restauracích v Batelově (2 km) a Horní Cerekvi (4 km) nebo je možno využít kompletně vybavené kuchyně v apartmá. Je též možno zakoupit domácí produkty - vejce, brambory.


    Cena ubytování je 200-350 Kč za osobu/den v závislosti na počtu ubytovaných osob, době a délce pobytu. V ceně je zahrnuto ložní prádlo, ručníky a spotřebovaná elektrická energie.

Ceny

Cena za karavan 100 Kč
Cena za parkování (auto) 30 Kč
Cena za obytný vůz 100 Kč
Cena za stan 50 Kč
Cena za osobu 300 Kč

Cena ubytování je 200-350 Kč za osobu/den v závislosti na počtu ubytovaných osob, době a délce pobytu. V ceně je zahrnuto ložní prádlo, ručníky a spotřebovaná elektrická energie.

Služby

Parkoviště
Zahrada
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Počet apartmánů 3

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero

Okolí

Okolí skýtá řadu možností sportovního vyžití po celý rok: 

  • v létě koupání v průzračné vodě v blízkém okolí - zatopený lom v Horní Cerekvi nebo v Čenkově, Malý a Velký pařezitý rybník, rybník Kotrba u Nové Vsi
  • v zimě pro sjezdové lyžování (Čeřínek 5 km, Křemešník 15 km, Mrákotín 20 km), ideální běžecké terény, možnost návštěvy krytých bazénů v Horní Cerekvi (4 km), Jihlavě (19 km) a Pelhřimově (20 km).
  • od jara do podzimu ideální podmínky pro cyklistiku a pěší turistiku

  V okolí se nachází celá řada přírodních zajímavostí i historických a kulturních pamětihodností. V tomto směru je v apartmánech pro návštěvníky připraven dostatek informačních materiálů a map.

Mapa

Autobus 100 m Vlak 1.5 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Ubytování na statku: kontakty

Telefon: +420 605 065 320