Ubytování na statku, Batelov

Bezděčín, 1, Batelov, 58851

od 50 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování 30 Kč/den
Možnost koupání
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Toužíte si odpočinout od každodenního shonu a načerpat životní energii??
Naši zemědělskou usedlost najdete na hranici Čech a Moravy mezi městečky Batelov (okres Jihlava) a Horní Cerekev (okres Pelhřimov) v čistém prostředí Českomoravské vrchoviny s výhledem na nejvyšší vrch Javořici (837 m.n.m). Je snadno přístupná po silnici č. 639 vedoucí z Kamenice nad Lipou do Kostelce u Jihlavy. Do Bezděčína je přímé autobusové spojení z Prahy (linka do Dačic) i z Brna(linka do Kamenice nad Lipou). Nejbližší železniční stanice je v Batelově (2 km) a Horní Cerekvi (4 km, rychlíková stanice), od vlaku je dle Vašeho přání možno zajistit dopravu do statku. 

Další informace

   Usedlost je umístěna v klidném prostředí, obklopují ji louky, lesy a rybníky. Místní atmosféru dotváří pasoucí se krávy, oslík, kozy a ostatní domácí zvířata. Je zde velký uzavřený dvůr a zahrada s krbem a ohništěm.

K pronájmu jsou celkem 3 apartmá s vlastním vchodem, každé max. pro 6 osob. V každém je plně vybavená kuchyně, koupelna a WC. V zahradě je kemp pro 5 stanů nebo karavanů.

    Hosté mají možnost pronájmu horských kol, rybaření ve vlastním rybníku, zapůjčení petangue, pro děti jsou připraveny projížďky na oslu a sportovní vybavení.

    Stravování je možné v restauracích v Batelově (2 km) a Horní Cerekvi (4 km) nebo je možno využít kompletně vybavené kuchyně v apartmá. Je též možno zakoupit domácí produkty - vejce, brambory.


    Cena ubytování je 200-350 Kč za osobu/den v závislosti na počtu ubytovaných osob, době a délce pobytu. V ceně je zahrnuto ložní prádlo, ručníky a spotřebovaná elektrická energie.

Ceny

Cena za parkování (auto): 30 Kč
Cena za obytný vůz 100 Kč
Cena za stan 50 Kč
Cena za osobu 300 Kč
Cena za karavan 100 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Zahrada
Venkovní ohníště / gril
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Počet apartmánů 3

Vybavení pokojů

WC
Vlastní koupelna
Kuchyňka

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky Koupání řeka, jezero

Okolí

Okolí skýtá řadu možností sportovního vyžití po celý rok: 

  • v létě koupání v průzračné vodě v blízkém okolí - zatopený lom v Horní Cerekvi nebo v Čenkově, Malý a Velký pařezitý rybník, rybník Kotrba u Nové Vsi
  • v zimě pro sjezdové lyžování (Čeřínek 5 km, Křemešník 15 km, Mrákotín 20 km), ideální běžecké terény, možnost návštěvy krytých bazénů v Horní Cerekvi (4 km), Jihlavě (19 km) a Pelhřimově (20 km).
  • od jara do podzimu ideální podmínky pro cyklistiku a pěší turistiku

  V okolí se nachází celá řada přírodních zajímavostí i historických a kulturních pamětihodností. V tomto směru je v apartmánech pro návštěvníky připraven dostatek informačních materiálů a map.

Mapa

Autobus 100m Vlak 1.5km
Velká mapa
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Ubytování na statku: kontakty

Telefon: 605 06 53 20