! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Kemp Cholín, Borotice

Borotice 9, 26215

od 45 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Klidný kemp na Vltavě - Slapech vhodný pro milovníky přírodního koupání, houbaření, rybaření, pěší a cykloturistiky, a hlavně klidu bez diskoték a animace.
Příjemné koupání ve Vltavě, travnatá pláž s mělkým, pozvolným vstupem do vody. Boty do vody vhodné, zvláště pro malé děti a starší osoby. Písek u vstupů i na mělčině, kde si mohou hrát děti. 

Další informace

Kemp Cholín nabízí 100 míst pro stany a karavany, z toho 70 s elektrickou přípojkou. 80% míst je o velikosti 8 m2.

Pro sezónu 2016 jsme zrekonstruovali Dolní ubytovnu pod restaurací Nový Cholín, kde můžete využít 6 dvoulůžkových pokojů se sprchou a WC, 4 vícelůžkové pokoje se společným sociálním zařízením a klubovnu. Celkem 25 lůžek.

CHATY 

Starší okálové dvojchaty stojí na klidném a stinném  místě, ve svahu,  v borovém lese za restaurací  Nový Cholín, 5 min chůze od řeky a areálu kempu. Každá chata má 2 pokoje (4+3 lůžka) se společnou sprchou,WC a velikým balkonem s posezením.

Každý pokoj je vybaven základním nábytkem, umyvadlem s tekoucí teplou vodou, kuchňským koutkem s vařičem, varnou konvicí a ledničkou. Dále jsou zde sklenky, hrnečky, talíře a příbory. Poskytujeme lůžkoviny a ložní prádlo. Doporučujeme vzít s sebou pánvičku, hrnec, kuch. náčiní, nůž, prkénko. 

Obyvatelé chat mohou využít 2 ohniště: jedno menší přímo u chat, druhé velké asi 2 minuty od chat. U druhého ohniště jsou také houpačky a dětský kolotoč.

Na koupání hosté využívají travnatou pláž v kempu. Vstup do vody je mělký a pozvolný, boty do vody vhodné, zvláště pro děti a starší osoby. Poplatek za vstup do kempu "chataři" samozřejmě neplatí.

V restauraci Nový Cholín pod chatami se vaří po celý den, zde se můžete naobědvat i navečeřet.

UBYTOVNA DOLNÍ
Pokoje se sprchou a WC po větší rekonstrukci můžete využít i k pohodlnému delšímu pobytu. Pokoje jsou vhodné zejména pro osoby, kteří tráví dovolenou především aktivně na výletech a túrách, ale přitom se večer rádi vrátí na stejné místo na odpočinek a dobrou večeři.
V pokojích není dovoleno používat vařiče, varné konvice ani jiné kuchyňské spotřebiče.

UBYTOVNA HORNÍ
6 malých dvoulůžkový pokojů pro nenáročnou klientelu. WC a umývárna společné - sprchy na žetony. K dispozici vybavená kuchyňka.

Ceny

Cena za karavan 55 Kč
Domácí mazlíček 30 Kč
Cena za obytný vůz 70 Kč
Cena za osobu 45 Kč

Služby

Dětský koutek
Venkovní ohniště / gril
Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Restaurace

Restaurace

Restaurace Nový Cholín patří k největším restauracím na Sedlčansku. Stojí naproti kempu Cholín, 5 min pěšky od recepce.Je otevřena od dubna do října. Duben - červen je otevřena pouze o víkendech. O Velikonocích podáváme různé jarní speciality (jehněčí, nádivka, jarní salát, atd...) .  O prázdninách, tedy červenec a srpen, máme otevřeno denně. Září a říjen je otevřeno opět jen o víkenech. Konec sezóny doprovází naše tradiční akce Zvěřinové hody.
Poskytneme Vám plný servis pro jakékoli Vaše akce: SVATBA, SRAZ, OSLAVA, ŠKOLENÍ......

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Volejbalový kurt
Koupání řeka, jezero
Rybolov
Vodáctví, lodě
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Kemp Cholín: kontakty

Telefon: +420 776 867 509
+420 775 679 300

Mapa