! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

JD penzion, Mladá Boleslav

Čechova 700, Mladá Boleslav, 29301

od 900 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Pokud sháníte ubytování v Mladé Boleslavi, rádi Vás přivítáme v našem příjemném rodinném penzionu, kde se budete cítit téměř jako doma...

Další informace

Náš rodinný penzion má k dispozici kapacitu osmi pokojů. Z toho je šest pokojů jednolůžkových a dva pokoje jsou dvoulůžkové s lůžky u sebe. Pokud je požadavek na oddělená lůžka na dvoulůžkovém pokoji, je možnost tomuto požadavku vyhovět.

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, lednicí, televizí a bezplatným přístupem k wi-fi přípojnému bodu neomezeně a v prostorách celého penzionu. Úklid na pokojích je prováděn každý den. Pokoje požadujeme uvolnit v den odjezdu do 10:00 hod, pokud se předem nedomluvíme jinak. Jako možnou službu nabízíme vyprání a vyžehlené vašeho prádla.

Hostům nabízíme v ceně ubytování snídaně.

Rodinný JD Penzion disponuje v zadní části terasou s výhledem do zelené zahrady. Díky této skutečnosti ji nazýváme "Terasou zelenou". Vzhledem k umístění terasy směrem na jih, se nám podařilo, že je od brzkého rána až do pozdního večera zalitá slunečním svitem.

Zelená terasa je částečně zakryta pergolou, která vám v letním období, kdy je sluníčko příliš vydatné nebo naopak v období vlahých letních dešťů, poskytne adekvátní ochranu. Na terase můžete tedy v klidu posedět pod pergolou ve stínu nebo naopak na sluníčku na zelené trávě téměř uprostřed zahrady.


Ceny

Dvoulůžkový pokoj 1.200 Kč
Jednolůžkový pokoj 900 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bazén
Terasa
Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 10
Dvoulůžkové pokoje 2
Jednolůžkové pokoje 6

Vybavení pokojů

Lednička
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC
TV

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Mapa

Autobus 500 m Vlak 1 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

JD penzion: kontakty

Telefon: +420 602 436 496