Předchozí
Další

JK ubytování, s.r.o., Brno

Palackého třída 2844/148A, Brno, 61200

od 120 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

JK ubytovna nabízí příjemné ubytování za rozumnou cenu. Jedná se o skvělé místo pro pracovníky firem, účastníky zájezdů i pro jednotlivce. Naše levné ubytování umožňuje krátkodobé i dlouhodobé pobyty v příjemném čistém a klidném prostředí za opravdu bezkonkurenční nízkou cenu. Nachází se na hlavní třídě vedoucí z centra města směrem na Svitavy, jednoduchá dostupnost městskou hromadnou dopravou – 15 minut tramvají číslo 1 jedoucí přímo z hlavního nádraží na zastávku Semilasso, která se nachází 200 metrů od budovy. Necelých 400 metrů severně od ubytovny je také vlakové nádraží - Královo Pole. Součástí ubytování je i možnost parkování pro osobní automobily na našem pozemku přímo před objektem. Vedle ubytovny je restaurace Bavorská pivnice. V bezprostřední blízkosti jsou supermarkety Lidl a Albert.

Další informace

JK ubytovna nabízí levné ubytování za exkluzivní cenu. K dispozici jsou dvou-, tří- a čtyřlůžkové pokoje. Do vybavení každého pokoje patří vlastní skříň, umyvadlo a lednice. Dvou- a třílůžkové pokoje navíc nabízí i stůl se židlemi.
Společné prostory pro každé patro zahrnují sprchy, WC, pisoáry a plně vybavenou kuchyňku (mikrovlnná trouba, lednice, vařič, varná konvice). Areál umožňuje i vlastní praní – automatická pračka je součástí vybavení.
Naše levné ubytování sice nenabízí možnost stravování, to však lze jednoduše vyřešit restaurací a supermarkety nacházející se v bezprostřední blízkosti budovy.
Před ubytovnou je možnost parkování osobních automobilů. 
V celém objektu je Wi-Fi ZDARMA.

Ceny

Cena za osobu 120 Kč

Služby

Parkoviště
Recepce non-stop
Parkoviště uzavřené
Restaurace
Připojení k internetu
Společenské prostory

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Cyklostezky
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

JK ubytování, s.r.o.: kontakty

Telefon: +420 545 221 015
+420 545 221 220
Mobil: +420 608 711 276

Mapa