Předchozí
Další

Kemp Keramika, Líšťany

Lipno č.ev. 357, Líšťany, 33035

od 100 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Kemp Keramika o rozloze 30.000 m2 leží v hezkém prostředí na břehu Hracholuské přehrady, asi 15km západně od Plzně. Vhodné pro milovníky vodních sportů, rybáře, houbaře, rekreanty či turisty a zároveň pro všechny, kteří vyhledávají nové zážitky.

Další informace

Kemp Keramika o rozloze 30.000 m2 leží v hezkém prostředí na břehu Hracholuské přehrady, asi 15km západně od Plzně. Vhodné pro milovníky vodních sportů, rybáře, houbaře, rekreanty či turisty a zároveň pro všechny, kteří vyhledávají nové zážitky. 

Ubytování je zajištěno ve 26 chatkách 4 nebo 5 lůžkových, dále ve 2 nadstandartních bungalovech a 1 nadstandartním apartmánu. Chatky jsou vybaveny vlastním WC, umyvadlem a kuchyňkou. Nadstandartní chaty typu BUNGALOV jsou navíc vybaveny i masážní sprchou a televizí. V restauraci je bezdrátové WIFI připojení k internetu ZDARMA. Upozorňujeme, že v chatkách není povlečení – je možném přivézt vlastní povlečení, na které jste zvyklí, nebo je možnost si ho za 60,-Kč za sadu půjčit na místě. Povlečení lůžkovin je ale nutné. Sprchy, kiosek, restaurace, společenská místnost a veřejná kuchyně jsou umístěné v hlavní budově.

- k pobytu je možné si přiobjednat stravování /snídaně, obědy, večeře/ - více informací naleznete na našich stránkách
- pokud si sebou přivezete psa /cena viz.ceník/ je nutné, aby byl celou dobu pobytu na vodítku a aby jeho venčení probíhalo mimo areál Kempu Keramika. Majitel psa je zodpovědný za úklid exkrementů po svém miláčkovi.
- všude v okolí je krásná příroda a je zde spousta možností k vycházkám nebo výletům.
Veškeré doplňkové služby k pronájmu a k půjčování věcí v kempu naleznete vždy aktuálně na www.kempkeramika.cz

Součástí areálu kempu je restaurace „U žíznivé čáry“ a kiosek „U letního medvěda“ které jsou společně připraveny vyjít Vám maximálně vstříc, společenská místnost, minigolf, víceúčelové hřiště, kulečník, stolní tenis, šipky, půjčovna loděk a mnoho dalšího vyžití.
V hlavní budově jsou sprchy s teplou vodou. 
V tomto kempu se nachází základna a zázemí vodní záchranné služby, z čehož plyne možnost veškerého zdravotnického zajištění jakýchkoli akcí a bezpečnost areálu kempu jako takového spojeného s možnou okamžitou možností první pomoci.

Součástí pláže je přístaviště parníku se slevou pro všechny ubytované hosty.

Ceny

Cena za karavan 200 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč
Cena za obytný vůz 200 Kč
Cena za stan 100 Kč

Služby

Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Počet apartmánů 1

Restaurace

Když dostanete v KEMPU KERAMIKA hlad, nabízí se Vám dvě možnosti jak ho zahnat.
POZOR - pro labužníky máme vynikající zprávu... na kempu máme nově instalovanou udírnu!!! Těšte se na uzenářské delikatesy!!!

Restaurace a kiosek rychlého občerstvení

Už od brzkého rána je otevřen kiosek „U letního medvěda“, kde dostanete čerstvé pečivo, koblihy, máslo, džemy, sýry, kávu, čaj i mnoho dalších pochutin na snídani. Je to také nejlepší místo v kempu, kde v průběhu slunného dne uhasíte žízeň vychlazeným pivem, limonádou, džusem, osvěžíte se nanukem nebo si dáte např. svůj oblíbený smažák (smažený sýr, hranolky, tatarka) , klobásu, párek, … Ale pozor…když se u nás v kempu řekne pivo tak tím myslíme echt PIVO (mimo jiné i nepasterované a nefiltrovné) a když si představíte smažák tak si vymalujte echt SMAŽÁK , na který se budete rádi vracet. Jednoduše věříme, že kiosek „U letního medvěda“ Vás nikdy nezklame.

Pro klidné vychutnání oběda je zde restaurace „U žíznivé čáry“, kde si můžete schováni před nezkrotitelným sluníčkem popř. před jinými „výlevy“ počasí vychutnat lahodné jídlo či osvěžující pití. Jsou zde k dispozici hotová jídla, které je možné si objednat předem z naši nabídky hotovek (jak na oběd tak na večeři) a k tomu opět lahodný mok dle chutě a nálady. Večer je zde ideální místečko dát si k pivu např. vyzrálý nakládaný hermelín nebo vynikající utopence, to vše při nepříznivém počasí v doprovodu praskajícího krbu…K restauraci přiléhá společenská místnost s kulečníkem, šipkami , deskovými hrami apod.Věříme, že i zde budete spokojeni.

Firemní akce

Kemp nabízí také místo pro podniková školení, svatby, letní tábory, soustředění, večírky, klubové srazy apod.. Spolupráce a připravenost na těchto akcích dle domluvy.

I mimo hlavní sezónu je zde téměř každý víkend akce s konkrétním zaměřením (viz. plánované akce) jako např. vítání předsezony oslavou Májky, pořádání dětského dne, turistických pochodů popř. závod „Keramický muž“ (alias železný muž – iron man) ve formě triatlonu, kdy je program vždy bohatě doprovázen soutěžemi a hudebním programem.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Půjčovna lodí
Jachting, windsurfing
Rybolov
Koupání řeka, jezero
Vodáctví, lodě
Minigolf
Volejbalový kurt

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Kemp Keramika: kontakty