Kemp U Jezera, Pasohlávky

Pasohlávky 75, Pasohlávky, 69122

od 40 Kč
auto/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování 40 Kč/den
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE

O nás

Kemp na břehu horní nádrže vodního díla Nové Mlýny, Tichý oplocený kemp bez diskoték, vhodný pro rodiny s dětmi. Vhodný i pro rybáře.

Další informace

KEMP U JEZERA (dříve Tábořiště Mušov) se nachází na břehu Horní (Mušovské) nádrže vodního díla Nové Mlýny – blízko hlavního tahu Vídeň-Mikulov-Brno u obce Pasohlávky. Je umístěno na konci uzavřeného areálu autokempu Merkur, největšího kempu v České republice.

V KEMPU U JEZERA se můžete ubytovat ve vlastních stanech, karavanech nebo jen tak pod širákem.

Návštěvníci KEMPU U JEZERA mají k dispozici volný vstup do sousedního autokempu ATC MERKUR, kde na březích dvou lagun oddělených od nádrží, jsou návštěvníkům k dispozici pláže písčité i travnaté, pamatováno je také na vyznavače nudismu. Pro milovníky windsurfingu je tu velká vodní plocha, kterou mohou brázdit po celý den. A pro ty, kteří se na prkno chystají stoupnout poprvé, jsou tu připraveni zkušení instruktoři, kteří rádi zasvětí všechny zájemce do tajů tohoto krásného sportu. Taktéž je pro vodní sporty možno využít vodního vleku. Pro lenošení na vodě není problém půjčit si šlapadlo nebo loďku. Areál ATC Merkur v letních měsících nabízí kromě vodních sportů také kulturní programy (např. letní kino, vystoupení kapel), služby pro cykloturisty a dětské atrakce. V blízkosti KEMPU U JEZERA se nachází moderní aquapark AQUALAND MORAVIA.

Ceny

Cena za parkování (auto): 40 Kč
Cena za obytný vůz 110 Kč
Cena za stan 40 Kč
Cena za karavan 90 Kč

Služby

Parkoviště

Restaurace


Sportovní možnosti v okolí

Koupání řeka, jezero Rybolov
Půjčovna lodí Vodáctví, lodě
Cyklostezky Bazén venkovní
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Kemp U Jezera: kontakty

Telefon: 606 472 764