Předchozí
Další

Koleje Pedagog, České Budějovice

Branišovská 1800/36a, České Budějovice, 37005

od 420 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování 50 Kč/den
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nově postavená budova ubytovacího zařízení s názvem „ Koleje Pedagog „ nabízí nové moderní ubytování v Českých Budějovicích. Najdete nás na Branišovské ulici číslo 36a, nedaleko Výstaviště a Jihočeské univerzity. Budovu s 9 nadzemními podlažími zvláštního půlkruhového tvaru nemůžete přehlédnout. V přízemí budovy je recepce pro příjem hostů s nepřetržitým 24hodinovým provozem.

Další informace

V budově, vybavené dvěma vysokorychlostními výtahy jsme schopni ubytovat 232 osob ve dvoulůžkových pokojích v 2NP až 6NP, náročnějším nabídneme soukromí v jednolůžkových pokojích a apartmánech pro 1-2 osoby v 8NP a 9NP. Všechny pokoje jsou zařízeny moderním nábytkem, kuchyní s vestavěnou lednicí s mrazákem, dřezem a digestoří, koupelnu se sprchovým boxem, přípojkou na pračku a sušičku a hlavně samostatným WC. Dále zde máme apartmány přizpůsobené pro 4-6 osob se zdravotním postižením .

Vybavení objektu

V celém objektu se připojíte k vysokorychlostnímu internetu pomocí bezdrátové WIFI a v každém pokoji také pevnou linkou. Samozřejmostí je přípojka na televizi. Prádelna s pračkami a sušičkami je k dispozici v přízemí budovy za poplatek, viz. ceník. U hlavního vchodu do budovy je komunikační panel, umožňující přímou komunikaci s jednotlivými pokoji.

Parkování

Svůj automobil, ale také autobus zaparkujete přímo u budovy na našem vlastním parkovišti s 29ti parkovacími místy, sledovaném CCTV z recepce.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytovací zařízení „ Koleje Pedagog „ Branišovská 1800/36a je velmi snadno přístupné i autobusem. V těsné blízkosti jsou zastávky autobusů č. 3,7,15 a 53 v obou směrech.

Ceny

Apartmán 890 Kč
Jednolůžkový pokoj 570 Kč
Cena za parkování (auto) 50 Kč
Dvoulůžkový pokoj 420 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Výtah

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Koleje Pedagog: kontakty

Telefon: +420 702 143 464